Piotr Mróz ponownie w studio "Tańca z Gwiazdami". Przyprowadził piękną narzeczoną. Jej stylizacja? Petarda

Piotr Mróz nie chce, by jego pięć minut, rozpoczęte zeszłoroczną wygraną w "Tańcu z Gwiazdami", miało się zakończyć. Po raz kolejny przybył na plan programu, a u jego boku pojawiła się narzeczona, która też nie ma nic przeciwko show-biznesowym eventom.

Piotr Mróz wytańczył sobie zwycięstwo w 12. edycji polsatowskiego "Tańca z Gwiazdami". Był w parze z Hanną Żudziewicz. Aktor, wcześniej kojarzony przede wszystkim z roli w "Gliniarzach", ujawnił na parkiecie samorodny talent taneczny i pokonał w finale faworytkę, Magdalenę "Kajrę" Kajrowicz ,od początku typowaną na zwyciężczynię. Wygląda na to, że 34-latkowi jest tęskno do atmosfery związanej z programem (mimo pewnych zgrzytów, do jakich doszło po finale), a śledzenie zmagań uczestników przed telewizorem go nie satysfakcjonuje. W szóstym odcinku show fotoreporterzy uchwycili go siedzącego na widowni, pojawił się też w studio w ostatni poniedziałek.

Zobacz wideo Sławomir i Kajra: "Na naszym weselu goście padli o północy"

Piotr Mróz przypomina o sobie odwiedzając plan "Tańca z Gwiazdami"

Celebryta zaprosił narzeczoną, Agnieszkę Wasilewską, do wspólnego kibicowania tańczącym w studio. Para ochoczo pozowała do zdjęć i wymieniała czułości, nieskrępowana strzelającymi fleszami.

Więcej zdjęć Piotra Mroza znajdziecie w galerii w górnej części artykułu

Piotr Mróz i Agnieszka WasilewskaPiotr Mróz i Agnieszka Wasilewska KAPiF.pl / KAPIF.pl

Aktor postawił na niezobowiązującą stylizację złożoną z koszuli, kamizelki oraz prostych jeansów i sportowych butów, a na szyi zawiesił krzyżyk. Modelka wybrała połączenie krótkiej skórzanej spódniczki i długiej marynarki, które uzupełniła czarnym topem, srebrnymi szpilkami i małą torebeczką. 

Piotr Mróz i Agnieszka WasilewskaPiotr Mróz i Agnieszka Wasilewska KAPiF.pl / KAPIF.pl

Czyżby zwycięzca "Tańca z Gwiazdami" chciał, by ukochana poszła w jego ślady i wzięła udział w rywalizacji o Kryształową Kulę? Przypomnijmy, że torunianka zadebiutowała już w programie, gdzie pląsała z Piotrem w odcinku, w którym uczestnicy zapraszali na parkiet swoich bliskich. Zagrała też w "Gliniarzach". Wiosną zaproszono ją na plan serialu. Nie odegrała jednak dużej roli - jej postać pojawiła się w jednym odcinku produkcji.

Piotr Mróz i Agnieszka WasilewskaPiotr Mróz i Agnieszka Wasilewska KAPiF.pl / KAPIF.pl

Kto wie, być może modelka ma chrapkę na więcej. W studio "TzG", wsparta na ramieniu Mroza, czuła się  swobodnie.

Dobrze się zaprezentowali?

Więcej zdjęć Piotra Mroza znajdziecie w galerii w górnej części artykułu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.