Ostatni wywiad Cichopek i Hakiela. Padło pytanie o ich miłość. Ona zaczyna mówić, on przerywa

W sieci pojawił się jeden z ostatnich wspólnych wywiadów Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela. Jak para zachowywała się przed rozstaniem? Podekscytowany mąż aktorki opowiadał o tygodniu pełnym randek. A potem związek rozpadł się z hukiem.

Związek Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela przeszedł już do historii. Aktorka oficjalnie ogłosiła, że jest zakochana w Macieju Kurzajewskim. Prezenterzy "Pytania na śniadanie" zdążyli już przypieczętować nową miłość pocałunkiem na wizji, kiedy połączyli się na żywo ze studiem prosto z romantycznej wyprawy do Izraela. Wszystko wygląda jak w bajce? Jeszcze niedawno to właśnie Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel wyglądali na naprawdę zakochanych. Na TikToku pojawił się jeden z ich ostatnich wspólnych wywiadów. Mężczyzna był wpatrzony w żonę jak w obrazek i opowiadał o tym, na jakie randki wybrali się pod nieobecność dzieci.

Zobacz wideo Tomaszewska współczuje Cichopek i Kurzajewskiemu. "Związek lubi ciszę"

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Czy ten eksperyment ma sens? Te związki zakończyły się rozwodem"Ślub od pierwszego wejrzenia". Te związki zakończyły się rozwodem

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel w ostatnim wspólnym wywiadzie

W opublikowanym na TikToku filmiku możemy zobaczyć Katarzynę Cichopek i Marcina Hakiela na jednym z eventów stacji TVP. Reporter zapytał, co słychać w ich prywatnym życiu i... zaczął się festiwal dziwnych i niezręcznych min. Katarzyna Cichopek chciała odpowiedzieć na pytanie, ale od razu przerwał jej mąż.

Rewelacyjnie - wtrącił.

Kiedy aktorka próbowała kontynuować wypowiedź, znów odezwał się Marcin Hakiel. Podekscytowany mężczyzna opowiedział, jak korzystają z wolności pod nieobecność dzieci w domu. Tancerz wspomniał, że cały tydzień spędzili na wyjątkowych randkach.

Mieliśmy tydzień luzu. Nasze dzieci są na obozach, syn na piłkarskim, córka na działce, także odżyliśmy. W tym tygodniu to była rewelacja. Zaliczyliśmy kino, kolację proszę państwa. To jest naprawdę wielkie wydarzenie - dodał.

Jak wyglądał początek związku Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela? Zobacz w galerii na górze strony.

Oglądając wywiad, trudno stwierdzić, co tu się właściwie wydarzyło. Katarzyna Cichopek momentami wygląda na bardzo zagubioną i zakłopotaną, a jej mąż jest aż nadto aktywny i pobudzony.

 

W komentarzach pod filmikiem próbowano dociec, czy Marcin Hakiel był już świadomy nadchodzącego rozpadu małżeństwa i czy wypowiedzi tancerza nie są jedynie sarkazmem, mającym na celu wprowadzić żonę w zakłopotanie.

Marcin chyba nie był świadomy, co się świeci. Możliwe, że dlatego tak ciężko przechodził to rozstanie.
On tak sarkastycznie. To widać. A ona nie wie, jak się potoczy ta rozmowa i się stresuje.
Trzeba przyznać, że aktorką jest świetną - czytamy w komentarzach.

Jak było naprawdę, tego się już nigdy nie dowiemy. 

 

Kasia CichopekCichopek i Kurzajewski na żywo w "Pytaniu na śniadanie". Wyznał jej miłość

Zobacz też: Jodie Comer otwiera ranking dziesięciu najpiękniejszych celebrytek świata. Ich twarze są bliskie ideału

Więcej o: