Anna Lewandowska na gali Złotej Piłki postawiła na czerwoną, odważną kreację. Odsłoniła umięśniony brzuch

Robert Lewandowski pojawił się na gali Złotej Piłki w towarzystwie Anny Lewandowskiej. Oboje na czerwonym dywanie prezentowali się doskonale, a od trenerki wręcz nie sposób było odwrócić wzrok.

W zeszłym roku wybór piłkarza roku podczas gali Złotej Piłki wzbudził powszechne kontrowersje. Przypomnijmy, że statuetkę zgarnął Leo Messi, który wyprzedził faworyta większości ekspertów (nie tylko w Polsce) Roberta Lewandowskiego. W tym roku kapitan naszej kadry również pojawił się na imprezie. Nie liczył na główną nagrodę, postanowił za to po prostu dobrze się bawić u boku ukochanej Anny Lewandowskiej, która na czerwonym dywanie wyglądała zjawiskowo. 

Anna Lewandowska zachwyciła kreacją na gali "Złotej Piłki"

Trenerka wspiera męża na każdym kroku. Nie mogło jej więc też zabraknąć na najbardziej prestiżowej gali piłkarskiej na świecie. W poniedziałek 17 października Anna i Robert Lewandowscy pojawili się w Paryżu na gali Złotej Piłki organizowanej przez France Football i magazyn " L'Équipe".

Robert Lewandowski , Anna LewandowskaRobert Lewandowski , Anna Lewandowska East news

Robert Lewandowski postawił na klasyczny czarny garnitur, który zestawił z białą koszulą i do którego dobrał muszkę. Na dużo odważniejszą stylizację zdecydowała się Anna Lewandowska. Trenerka ubrała się w obcisłą czerwoną suknię. Góra kreacji odsłaniała umięśniony brzuch, ale zakrywała ramiona i miała zachowawczy dekolt. Trenerka stylizację uzupełniła o srebrne kolczyki. Zajrzyjcie do naszej galerii, gdzie znajdziecie więcej zdjęć pary z tego niezwykłego wydarzenia.

Robert Lewandowski przed galą żartował, że nie jest pewien, czy się ona odbędzie. Wbił tym samym szpilkę organizatorom, którzy w 2020 roku odwołali imprezę ze względu na pandemię COVID-19. To uderzyło najbardziej w Polaka, który z pewnością zgarnąłby wtedy główną nagrodę.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.