Agnieszka Woźniak-Starak pokazała zaproszenie na event. Tego się nie spodziewała. "Chyba się nie wybiorę"

Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała na InstaStories zaproszenie na premierę filmową. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że pomylono jej nazwisko. Prezenterka nie ukrywała, że przez tę wpadkę raczej odechciało jej się uczestniczyć w wydarzeniu.

Agnieszka Woźniak-Starak spełnia się nie tylko jako dziennikarka, prezenterka "Dzień Dobry TVN", ale i konferansjerka. Gwiazda może przebierać w zaproszeniach na różnego rodzaju imprezy firmowe. Tym razem pochwaliła się jednym z nich w mediach społecznościowych. Jednak osoba je wypisująca nie popisała się. Zaliczyła sromotną wpadkę i przekręciła nazwisko dziennikarki. Odpowiedź Woźniak-Starak? Pokazała dystans. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Żyli jak w bajcie. Tragedia wszystko zmieniła. "Zostawił mi mnóstwo miłości"

Zobacz wideo Czy Agnieszka Woźniak-Starak jest imprezowiczką?

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała zaproszenie na event. Co za wpadka! Pomylono jej nazwisko

Agnieszka Woźniak-Starak z pewnością dostaje mnóstwo zaproszeń na różnego rodzaju imprezy branżowe. Dziennikarkę tym razem zaproszono na premierę filmową, jednak pomylono jej nazwisko i zamiast "Starak" wpisano "Stara". 

Sz.P. Agnieszka Woźniak-Stara - można przeczytać na czarnej kopercie.

Prezenterka postanowiła odpowiedzieć na tę pomyłkę, a z jej słów wynika, że nie poczuła się urażona, a bardziej rozbawiona całą sytuacją. 

No bardzo dziękuję za zaproszenie na premierę, ale chyba się nie wybiorę - napisała rozbawiona dziennikarka dodając płaczące ze śmiechu emotikony.

Więcej zdjęć Agnieszki Woźniak-Starak z imprez branżowych znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Wiek to tylko liczba, a Agnieszka Woźniak-Starak cały czas udowadnia, że jest w świetnej formie. Jej stylizacje z imprez branżowych nigdy nie przechodzą bez echa. Dziennikarka nie zamierzała obruszać się pomyłką na zaproszeniu, a wpadkę z nazwiskiem potraktowała jako pomyłkę i pokazała, że potrafi się śmiać sama z siebie.  

Więcej o: