Zakochany Marcin Hakiel pokazał, jak bawi się z nową partnerką. Ryzykowne

Marcin Hakiel po rozstaniu z Katarzyną Cichopek całkowicie otworzył się na nowy związek. Celebryta chętnie dzieli się z fanami kadrami ze swojego życia. Teraz pochwalił się, jak spędza czas z nową ukochaną.

W marcu tego roku Marcin Hakiel wraz z Katarzyną Cichopek wydali oświadczenie o rozstaniu. Para dostała rozwód w sierpniu, lecz szum medialny wokół nich trwa cały czas. 7 października Katarzyna Cichopek potwierdziła związek z Maciejem Kurzajewskim. Natomiast sam tancerz od pewnego czasu spotyka się z tajemniczą blondynką. Nie ukrywa, że zamierza być szczęśliwy, choć jego związek ma być o wiele mniej medialny. Marcin Hakiel nie pokazuje twarzy nowej ukochanej na Instagramie, ale chętnie dzieli się krótkimi relacjami ze spotkań. Teraz pokazał, jak bawi się z partnerką. Lepiej tego nie powtarzajcie.

Michał Figurski, Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel Figurski kpi z Cichopek, Hakiela i Kurzajewskiego. Napisał wiersz

Marcin Hakiel pokazał nową partnerkę. Pozuje na drodze

Zakochani do tej pory nie potwierdzili oficjalnie związku, choć cały czas podsycają plotki na ten temat. Marcin Hakiel bardzo chętnie dzieli się z fanami relacjami z kolejnych randek. Tym razem para zdecydowała wybrać się na romantyczny, jesienny spacer. Nowa partnerka Marcina Hakiela świetnie się prezentuje. Ubrana jest we wzorzystą, zieloną sukienkę. Do tego wybrała modne w tym sezonie botki. Kontrowersje budzi jednak fakt, że kobieta przechadza się samym środkiem jezdni.

Marcin Hakiel nowa partnerkaMarcin Hakiel nowa partnerka fot. screen Instagram Marcin Hakiel

Postawa ukochanej blondynki oraz dodany podpis wskazują na to, że partnerka Hakiela ćwiczy równowagę. Do wykonania tej fotografii para prawdopodobnie wybrała rzadko uczęszczaną drogę, gdzieś na uboczu. Na wszelki wypadek lepiej jednak nie powtarzać takiego typu zachowań.

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, Maciej Kurzajewski Cichopek na randce z mężem, Kurzajewski lubi to. Hakiela nazwał "zuchem"

Myślicie, że po głośnym rozstaniu Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek odnajdą szczęście u boku nowych partnerów? 

Więcej o: