"Big Brother". Klaudiusz Sevković ma dorosłe dzieci. Syn Tiger skończył 22 lata. To skóra zdjęta z ojca

Klaudiusz Sevković był jednym z najbarwniejszych uczestników pierwszej edycji programu "Big Brother". Ma dwójkę dziś już dorosłych dzieci. Syn, którego nazwał wyjątkowo oryginalnym imieniem, skończył już 22 lata. Jak wygląda?

Klaudiusz Sevković był jedną z najbardziej charyzmatycznych postaci pierwszej edycji kultowego reality show "Big Brother". Już w programie podkreślał, jak bardzo ważna dla niego jest rodzina. Wraz z żoną Caroline doczekał się dwójki dzieci. Jest ojcem 25-letniej córki Vanessy i 22-letniego syna Tigera. Ostatnio opublikował na Instagramie zdjęcie z młodszą pociechą, a fani byli zachwyceni.

Zobacz wideo

"Big Brother". Klaudiusz Sevković spędzał czas z synem podczas Oktoberfestu w Monachium

Klaudiusz Sevković wybrał się na Oktoberfest w Monachium w towarzystwie syna. W mediach społecznościowych poinformował, że wypad okazał się bardzo udany. Sevković postanowił podzielić się z obserwatorami fotką z Tigerem z tego wydarzenia. Młody Sevković na co dzień trenuje w niemieckiej drużynie piłkarskiej FC Deisenhofen, dzięki czemu może się pochwalić wysportowaną sylwetką. Fani docenili atrakcyjny wygląd syna Klaudiusza i nie szczędzili obu panom komentarzy pod postem na Instagramie.

Uroczy ojciec i syn.
Na zdrowie. Twój syn przystojny - czytamy pod zdjęciem.
 

"Big Brother". Klaudiusz Sevković utrzymuje kontakt z byłymi uczestnikami show

Mimo że Klaudiusz Sevković brał udział w programie "Big Brother" już dawno temu, do dziś ma wielu fanów. Były uczestnik reality show pozostaje bardzo aktywny w sieci. Jego profil na Instagramie śledzi ponad 20 tysięcy użytkowników. Chociaż przygoda z programem skończyła się ponad 20 lat temu, Sevković utrzymuje kontakt z przyjaciółmi z "Big Brothera". Niedawno zamieścił nawet zdjęcie, na którym pozuje z Gulczasem i Alicją.

 

Więcej zdjęć Klaudiusza Sevkovića z synem oraz przyjaciółmi z programu znajdziesz w galerii na górze strony.

Jak widać, w programie typu reality show można nawiązać przyjacielskie relacje na długie lata. Uważacie, że program "Big Brother" powinien znowu wrócić na antenę?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.