Dawno niewidziany Andrzej Nejman na premierze. Tak dziś wygląda Waldek ze "Złotopolskich"

Andrzej Nejman pojawił się na premierze spektaklu "Za jakie grzechy?" w Teatrze Kwadrat. Aktor mocno się zmienił od czasów grania w serialu "Złotopolscy".

Andrzej Nejman w sobotni wieczór bawił się na premierze spektaklu "Za jakie grzechy?", którego jest reżyserem. To adaptacja głośnej francuskiej komedii "Za jakie grzechy, dobry Boże?". Cała Polska jednak poznała i pokochała Nejmana za rolę Waldka w "Złotopolskich". Serial po raz ostatni został wyemitowany w 2010 roku. Aktor przez ostatnie 12 lat mocno się zmienił. Tak teraz wygląda.

Zobacz wideo Najgłośniejsze konflikty polskich gwiazd. Żył nimi cały show-biznes

Tak zmienił się Waldek ze "Złotopolskich". Andrzej Nejman pojawił się na premierze spektaklu, który sam wyreżyserował

Andrzej Nejman w produkcji dał się poznać jako przystojniak z burzą blond loków. W serialu zadebiutował, mając 23 lata. Aktor rzadko pojawia się na branżowych imprezach. Nejmana od dawna częściej można spotkać na deskach teatru niż na szklanym ekranie. Jak teraz wygląda? Po latach ma prawie taką samą fryzurę jak w serialu. Z tą różnicą, że teraz długie blond loczki wiążę w kucyka. Aktor zapuścił też bródkę. Na jego twarzy pojawiły się także zmarszczki. 

Andrzej Nejman, Ewa WencelAndrzej Nejman, Ewa Wencel Fot. East News

Życiorys Andrzeja Nejmana

47-letni aktor był prawdziwą gwiazdą w latach 90. Od czasu, kiedy pojawił się w serialu "Złotopolscy", w którym wcielił się w postać Waldka Złotopolskiego, minęło już 25 lat. Po zakończeniu produkcji nie zrobił spektakularnej kariery w telewizji. Pojawił się jednak w programach rozrywkowych jak: "Taniec z gwiazdami" czy "Jak oni śpiewają". O wiele większą karierę zrobił w teatrze. Od 2010 roku jest dyrektorem warszawskiego Teatru Kwadrat. W 1998 ożenił się z Małgorzatą, z którą doczekał się dwójki dzieci. Udaną parę tworzą do dzisiaj.

Więcej zdjęć aktora z dawnych lat znajdziesz w galerii u góry strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.