Siostra Julii Wieniawy zagrała w filmie. Mówi, czy nazwisko przeszkadza jej w robieniu kariery

Alicja Wieniawa-Narkiewicz ma za sobą debiut na dużym ekranie. Podczas premiery "Apokawixy" miała okazję udzielić wywiadu. Siostra rozsławiła ich nazwisko. Okazuje się, że niesie to za sobą nie tylko benefity.

Alicja Wieniawa-Narkiewicz to przyrodnia siostra Julii Wieniawy, która zdecydowała się pójść w jej ślady. Początkująca aktorka studiuje w szkole filmowej w Łodzi. Na koncie ma już debiut na małym ekranie w "Przyjaciółkach", a ostatnio po raz pierwszy pojawiła się w kinach, wcielając się w Tolę w filmie "Apokawixa", za którego reżyserię odpowiada Xawery Żuławski. Na premierze opowiedziała o życiu w cieniu siostry.

Zobacz wideo Julia Wieniawa nie chciała zagrać w filmie Vegi. Wyjaśniła, dlaczego

Siostra Julii Wieniawy żyje w jej cieniu

W jednym z wywiadów Alicja Wieniawa-Narkiewicz wyznała, że póki co odcina się od show-biznesu, jednak doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że blask fleszy to nieunikniona kolej rzeczy. W rozmowie z portalem Świat Gwiazd przyznała, że pozycja jej siostry w show-biznesie z pewnością wiele ułatwia, niemniej, pewnie jeszcze długo będzie kojarzona z Julią Wieniawą.

To byłaby hipokryzja, gdybym powiedziała, że to (nazwisko - red.) przeszkadza, bo ono zwraca uwagę i nie da się tego ukryć. Wieniawa dzisiaj ma mocną pozycję, którą wybudowała moja siostra. Mam tego świadomość i wiem, że to działa na moją korzyść. Jeśli chodzi o minusy, to przede wszystkim na ten moment jestem "siostrą" i z pewnością jeszcze długo będę - wyznała Alicja Wieniawa-Narkiewicz.

Alicja Wieniawa-Narkiewicz w 2020 roku dołączyła do obsady "Przyjaciółek", a później zagrała epizod  w "Mecenas Lenie Barskiej". Według jej profilu na Filmwebie już za rok ukaże się thriller "Stranger Angels" z jej udziałem.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.