Michał Koterski ucieka po pytaniu o byłą dziewczynę. Reakcja Marceli Leszczak? Bezcenna

Michał Koterski i Marcela Leszczak pojawili się na premierze komedii "Gdzie diabeł nie może, tam babę pośle". Na tej samej imprezie brylowała eksdziewczyna aktora, Dagmara Bryzek. Byli zakochani wystąpili razem na ekranie. Podczas rozmowy z dziennikarzami Misiek i jego obecna wybranka wyraźnie unikali tego tematu.

W czwartek 13 października odbyła się premiera filmu "Gdzie diabeł nie może, tam babę pośle". Na czerwonym dywanie pojawiło się wiele gwiazd, między innymi: Małgorzata Kożuchowska, Joanna Opozda, Dominika Gwit, Michał Koterski z Marcelą Leszczak, a także Dagmara Bryzek. Podczas rozmowy z rodzicami Fryderyka jeden z reporterów poruszył temat byłej dziewczyny aktora. Jak zareagował?

Zobacz wideo Marcela Leszczak potwierdza, że wróciła do Koterskiego. „Przeprosił"

Marcela Leszczak zapytana o byłą dziewczynę Michała Koterskiego. "Nie wiem, o kim mowa"

Michał Koterski przybył na premierę w towarzystwie ukochanej. Podczas pozowania fotoreporterom para nie szczędziła sobie czułości. W trakcie rozmowy z dziennikarzem portalu Pudelek nastąpił jednak niezręczny moment. Reporter zapytał o byłą partnerkę aktora, Dagmarę Bryzek, która również występuje w filmie. Koterski wyraźnie unikał odpowiedzi.

Ja już muszę lecieć! - powiedział, oddalając się teatralnie w stronę sali kinowej.

Niechętna rozmowie na ten temat była również Marcela Leszczak.

Nie wiem, o kim mowa! - wypaliła.

Mama Fryderyka dodała także, że nie chce wracać do przeszłości.

Już nie drążmy tego tematu, bo został zamknięty rok temu, idziemy na film - zakończyła.

Więcej zdjęć byłej ukochanej Michała Koterskiego znajdziecie w naszej galerii.

Michał Koterski i Dagmara Bryzek poznali się właśnie na planie komedii "Gdzie diabeł nie może, tam babę pośle". Para spotykała się przez kilka miesięcy. Zakochani pojawili się razem na kilku imprezach branżowych, jednak ich relacja nie przetrwała próby czasu. Niedługo po rozstaniu aktor wrócił do Marceli Leszczak, twierdząc, iż zrozumiał, że to właśnie ona jest miłością jego życia.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.