Już są zdjęcia z nowego sezonu "The Crown". Kadr z księżną Dianą, Williamem i Harrym powala na kolana

Nowy, piąty sezon serialu Netfliksa "The Crown" będzie miał premierę 9 listopada 2022 roku. Pojawią się w nim, m.in. Imelda Staunton jako nowa królowa Elżbieta II i Lesley Manville wcielająca się w postać księżniczki Małgorzaty. Naszą szczególną uwagę przyciągnęła jednak Elizabeth Dembicki, która brawurowo odtwarza mimikę księżnej Diany.

Z powodu śmierci królowej Elżbiety II producenci serialu "The Crown" postanowili zrobić krótką przerwę w kręceniu netfliksowej produkcji. 14 października na oficjalnym Instagramie Netfliksa i profilu "The Crown" pojawiły się zdjęcia z piątego sezonu formatu. Oficjalna premiera odbędzie się 9 listopada 2022 roku, ale już dziś można obejrzeć cudowne kadry z serialu o rodzinie królewskiej.

Zobacz też: Rzekomy romans księcia Filipa w nowym sezonie "The Crown". Eksperci krytykują: Bardzo niesmaczne

Zobacz wideo Gwiazdy "The Crown" zdradzają kulisy produkcji

Jodie Comer, ZendayaDziesięć najpiękniejszych celebrytek świata. Ranking otwiera Jodie Comer

Tragiczna śmierć księżnej Diany oraz głośny wywiad dla BBC. To wszystko w piątym sezonie "The Crown"

W najnowszym sezonie "The Crown" zostaną poruszone między innymi wątki związane z tragiczną historią śmierci księżnej Diany. W serialu pojawi się Dodi Al-Fayed, partner zmarłej księżnej, który razem z nią zginął w wypadku w Paryżu w 1997 roku. Zagra go aktor Khalid Abdalla, którego mogliśmy poznać w produkcji "Chłopiec z latawcem". Twórcy serialu nawiązali także do kontrowersyjnego wywiadu Diany dla BBC. 

Tym razem w rolę pierwszej żony księcia Karola wcieliła się Elizabeth Debicki i tutaj trzeba oddać honor Netfliksowi. Casting został przeprowadzony doskonale, dzięki czemu wybrano aktorkę do złudzenia przypominającą księżną. Na opublikowanych zdjęciach mogliśmy ją zobaczyć między innymi w towarzystwie rodziny na jachcie i uroczystości na dworze królewskim. W każdej odsłonie prezentowała się przepięknie i widać, że starała się jak najlepiej wczuć w rolę.

 

Jesteście ciekawi nowego sezonu "The Crown"?

Książę William, Księżna DianaKsiążę William wściekły? Chodzi o plan "The Crown". "Mógł oglądać z okna swojej sypialni"

Więcej o: