Dominika Gwit pokazała twarz dziecka na USG. "Umówmy się, to nie jest twarz mojego dziecka"

Dominika Gwit była gościnią Odety Moro w sobotniej audycji w Radio Złote Przeboje "Najlepszy Weekend". Rozmowa nieuchronnie musiała zejść na temat macierzyństwa, bowiem aktorka spodziewa się pierwszego dziecka.

Dominika Gwit wciąż jest nadzwyczaj aktywna zawodowo - gra na deskach kilku teatrów, jeździ po Polsce z kolejnymi przedstawieniami. Wydaje się, że mimo zaawansowanej ciąży nie zwolniła tempa. W rozmowie z Odetą Moro zdradziła, kiedy uda się na zasłużony odpoczynek, ile będzie on trwał i czy będzie chwaliła się w mediach społecznościowych dzieckiem.

Zobacz wideo Dominika Gwit pływa na dmuchanym flamingu

Dominika Gwit mimo ciąży wciąż pracuje

Dominika Gwit jest jedną z tych kobiet, które - jeśli tylko ciąża przebiega prawidłowo i wszystko ze zdrowiem jej i dziecka jest w porządku - nie idzie na zwolnienie lekarskie tylko z powodu samego faktu spodziewania się dziecka. Aktorka w ostatnich miesiącach objeżdżała ze spektaklami całą Polskę i, jak sama twierdzi, dopiero w listopadzie uda się na zasłużony odpoczynek:

Od listopada jest wolne, do końca października pracuję i faktycznie ten październik jest bardzo intensywny, bardzo dużo gram. Jeździmy po całej Polsce. Już ta zadyszka się pojawia, już faktycznie jest mi coraz ciężej, bo ciąża jest już zaawansowana. Ale to do końca października. Od listopada zaczynam slow-life! - ogłosiła Gwit.

Okazuje się, że choć pokazywała już na USG pierwsze zdjęcie dziecka, w przyszłości, kiedy będzie już ono na świecie, nie ma zamiaru być aż tak otwarta pod tym względem. Dominika Gwit wizerunek dziecka po porodzie będzie starała się trzymać raczej dla siebie i dla najbliższych, niż pokazywać wszem i wobec w mediach społecznościowych:

Nie, nie chcemy pokazywać twarzy dziecka bez jego zgody. Uważam, że nie jest to potrzebne. USG pokazałam, ale umówmy się, to nie jest twarz mojego dziecka, ona będzie, jak się urodzi! - wyznała w "Najlepszym Weekendzie" Odety Moro.

To nadal dość rzadka postawa wśród osób z polskiego show-biznesu. Nie wiadomo, czy Dominika Gwit zdecyduje się np. na metodę Weroniki Rosati, która konsekwentnie pokazuje córkę na Instagramie, ale... wyłącznie z odwróconą od obiektywu twarzą. Inną metodę obrała Joanna Opozda, która często na zdjęcia twarzy dziecka nakłada emotki, przysłaniające wizerunek Vincenta. Niektóre gwiazdy, jak Anna Lewandowska, przez kilka lat konsekwentnie nie pokazywały swoich dzieci, jednak z czasem coraz śmielej udostępniały ich wizerunek w swoich mediach społecznościowych. Jaką drogę obierze Dominika Gwit, dowiemy się niebawem - pierwsze dziecko aktorka rodzi już niebawem.

Całą rozmowę aktorki z Odetą Moro możecie odsłuchać na stronie Radio Złote Przeboje pod TYM LINKIEM > > >

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.