Lara Gessler przeszła spektakularną metamorfozę. Pokazała duży pęk obciętych włosów

Lara Gessler przeszła metamorfozę. Celebrytka postawiła na ostre cięcie. W mediach społecznościowych pochwaliła się efektem. Jak się prezentuje w nowej fryzurze?

Lara Gessler po drugim porodzie bardzo szybko wraca do formy. Niemal natychmiast rzuciła się w wir pracy i spotkań towarzyskich, oczywiście wszędzie zabierając ze sobą małego Bernarda. Gwiazda aktywnie prowadzi również profil na Instagramie. Teraz pochwaliła się metamorfozą. Celebrytka na początku wstawiła zdjęcie pęku obciętych włosów. Dopiero później pokazała się w odmienionej odsłonie. W nowej fryzurze prezentuje się obłędnie. 

Zobacz wideo Lara Gessler: Moja mama jest jak narkotyk, może uzależniać i fascynować. Trzeba rozważnie korzystać z jej rad, żeby całkowicie nie odlecieć

Lara Gessler pokazała pęk obciętych włosów

Lara Gessler ostatnio podbija świat mody. Jeszcze niedawno zaprezentowała się w obłędnym retro zestawie. Modny akcent sprawił, że celebrytka wyglądała wyjątkowo stylowo. Teraz postawiła na kolejny trend i zdecydowała się obciąć włosy. Swoim pomysłem podzieliła się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Lara Gessler dodała dość niepokojące zdjęcie, na którym trzyma w garści duży pęk obciętych włosów. 

Lara Gessler InstagramLara Gessler Instagram Lara Gessler Instagram

Dodaną relacją Lara Gessler nieco zaskoczyła swoich obserwatorów. 

Lara Gessler zachwyca w odmienionej fryzurze 

Lara Gessler wprawiła internautów w osłupienie. Finalnie okazało się, że wcale nie skróciła włosów. Celebrytka postanowiła na kolejny modny w tym sezonie akcent i zrobiła sobie grzywkę. Zdjęciem podzieliła się w mediach społecznościowych chwilę po wizycie u fryzjera. Trzeba przyznać, że nowa fryzura jeszcze bardziej podkreśla jej oryginalną urodę. Gwiazda bardzo subtelnie prezentuje się w tej odsłonie. Po jej twarzy widać, że jest zadowolona ze zmiany. 

Lara Gessler InstagramLara Gessler Instagram Lara Gessler Instagram

Jak wam się podoba w takim wydaniu? Więcej zdjęć odmienionej Lary Gessler znajdziecie w naszej galerii, w górnej części artykułu. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.