Michał Wiśniewski szczerze o romansie Cichopek i Kurzajewskiego. Już dawno o nim wiedział

Michał Wiśniewski w jednym z ostatnich wywiadów wypowiedział się na temat romansu Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Jak sam przyznał, każdy o tym wiedział. Zdradził również, jakie ma podejście do wchodzenia w nowe relacje po rozstaniu.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski podczas urodzinowej wycieczki do Izraela oficjalnie ogłosili, że są w związku. Wszystko przez szpile wbijane przez Paulinę Smaszcz. Wiele gwiazd kibicuje prezenterom i chętnie wypowiada się na temat kwitnącej między nimi miłości. Teraz głos w sprawie zabrał Michał Wiśniewski

Zobacz wideo Mandaryna o dzieciach i dramie z Michałem Wiśniewskim

Doda Martyna WojciechowskaPolskie gwiazdy na odważnych okładkach. Wojciechowska żałuje, a Mucha wręcz przeciwnie

Michał Wiśniewski wiedział o relacji Kurzajewskiego i Cichopek 

Lider zespołu Ich Troje ma na koncie kilka małżeństw, które jak twierdzi zakończyły się w momencie, kiedy wraz z partnerkami stwierdzali, że ich czas dobiegł końca. W rozmowie z Pomponikiem stwierdził, że potwierdzenie relacji przez Macieja Kurzajewskiego i Katarzynę Cichopek było jedynie formalnością. 

Ogłosili coś, co dawno było wiadomo. Czy chcemy tracić na to czas? To jest ich życie. Nikogo nie da się zmusić do miłości - mówił Michał Wiśniewski.

Przy okazji Michał Wiśniewski wyznał, jak z jego perspektywy wygląda wchodzenie w nowe związki. Uważa, że ludzie nie powinni kurczowo trzymać się relacji, w której miłość już dawno wygasła.

Prościej ma ta strona, która podjęła decyzję w małżeństwie o tym, że odchodzi. Oczywiście zawsze w tym momencie będzie atakowana, to jest proste. Wbrew pozorom nie jestem żadnym specjalistą od ślubów i wesel, ale jeżeli dwoje ludzi przestaje się kochać, to nie wolno się zmuszać do miłości, bo to się nazywa nieuczciwością. Życia się nie da powtórzyć.

Michał Wiśniewski to nie jedyna osoba, która w ostatnim czasie wypowiedziała się na temat związku Kurzajewskiego i Cichopek. Wcześniej zrobiła to Ida Nowakowska, Małgorzata Tomaszewska i Maja Hyży.

Katarzyna Cichopek, Maciej KurzajewskiCichopek nie zamieszka z Kurzajewskim. Znamy powód

Więcej o: