Odmieniona Barbara Mularczyk, Andrzej Grabowski, Krzysztof Ibisz i Nina Terentiew na premierze książki o "Kiepskich"

W Warszawie odbyła się premiera książki "Świat według Kiepskich. Zwariowana historia kultowego serialu Polsatu". Na wydarzeniu tym nie mogło zabraknąć aktorów, którzy przez lata wcielali się w rolę głównych bohaterów. Zobaczcie, jak się prezentowali.

Po ponad 20 latach emisji "Świata według Kiepskich" stacja Polsat podjęła decyzję, że serial nie będzie kontynuowany. Dla fanów słynnej produkcji przygotowano jednak niespodziankę. Na półki w księgarniach w całej Polsce właśnie trafiła książka autorstwa Jakuba Jabłonki i Pawła Łęczuka "Świat według Kiepskich. Zwariowana historia kultowego serialu Polsatu". Znalazły się w niej wspomnienia aktorów, a także osób związanych z produkcją. Oprócz tego czytelnicy mogą poznać różne ciekawostki i anegdoty z planu. Oficjalna premiera publikacji odbyła się w 12 października Warszawie.

Zobacz wideo Andrzej Grabowski uważa, że powróciła cenzura

Gwiazdy na premierze książki "Świat według Kiepskich. Zwariowana historia kultowego serialu Polsatu"

Na imprezie zjawiła się dawno niewidziana Barbara Mularczyk. Jej przygoda z serialem rozpoczęła się w 1999 roku, gdy była jeszcze nastolatką. Oznacza to, że widzowie mogli obserwować jej przemianę. Pomimo tego, że grała w tak popularnej produkcji, to żyje z dala od blasku fleszy i rzadko udziela wywiadów i nie uczestniczy w wydarzeniach branżowych. Tym razem zrobiła wyjątek i podczas premiery książki dołączyła do obsady.

Tego wieczoru miała na sobie klasyczny zestaw składający się z białej koszuli, czarnej marynarki i dopasowanych do niej kolorystycznie spodni. Trzeba przyznać, że od początku medialnej kariery bardzo się zmieniła. 

Oczywiście na ściance nie mogło zabraknąć odtwórcy roli Ferdynanda Kiepskiego i jego serialowej żony. Główni bohaterowie show prezentowali się bardzo elegancko. Andrzej Grabowski postawił na czarną marynarkę i dżinsy, a Marzena Kipiel-Sztuka wybrała ciemny komplet, do którego włożyła płaszcz w odcieniu ognistej czerwieni. 

Na premierze zjawiła się także Nina Terentiew. Zaproszenie otrzymał również Krzysztof Skiba, który śpiewa piosenkę z czołówki serialu. Imprezę z kolei poprowadził Krzysztof Ibisz, który zresztą miał okazję wystąpić w kilku odcinkach. Jeżeli jesteście ciekawi, jak wyglądali tego wieczoru, to koniecznie zajrzycie do naszej galerii.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.