Ida Nowakowska komentuje związek Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego [PLOTEK EXCLUSIVE]

Nie ustaje burza medialna wokół Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego, którzy postanowili publicznie potwierdzić swój związek. Teraz do sprawy odniosła się Ida Nowakowska, ich koleżanka z "Pytania na Śniadanie".

W ostatnich dniach sporo mówi się o Katarzynie Cichopek i Macieju Kurzajewskim, którzy po miesiącach plotek postanowili oficjalnie przyznać się, że są w związku. Wcześniej jednak na dość złośliwy komentarz w ich kierunku pozwoliła sobie była żona dziennikarza, Paulina Smaszcz. O komentarz do sprawy Plotek poprosił Idę Nowakowską, prezenterkę od kilku lat związaną z TVP i "Pytaniem na Śniadanie". 

Zobacz wideo Ida Nowakowska o Cichopek i Kurzajewskim. "To się toczy na arenie publicznej"

Maffashion, Maja SablewskaRoksana Węgiel w kombinezonie z rozcięciami, a Maffashion w prześwitach

Ida Nowakowska komentuje sprawę Cichopek i Kurzajewskiego: To są trudne tematy

Ida Nowakowska została zapytana przez redaktora Plotka o szum medialny wokół sprawy Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego, a także o przytyk ze strony Pauliny Smaszcz. Dziennikarka była bardzo powściągliwa w odpowiedzi. Stwierdziła, że to jest to bardzo delikatna sprawa. 

Nie chciałabym nikogo urazić. Myślę, że to jest bardzo delikatna sprawa. Mimo, że to się wszystko toczy na arenie publicznej, to są trudne tematy. Nigdy nie chciałabym, żeby ktoś komentował mój związek. Czy by się rozpadał, czy nie. To są ich prywatne sprawy. Z szacunku do wszystkich osób zaangażowanych w to, a także dzieci, nie będę komentować tego. Życzę im wszystkim wszystkiego dobrego, z całego serca - powiedziała Ida Nowakowska w rozmowie z Plotkiem.

Ida NowakowskaIda Nowakowska Fot. KAPiF

Więcej zdjęć Idy Nowakowskiej z Party Fashion Night 2022 znajdziesz w galerii na górze strony. 

Przypomnijmy, że Ida Nowakowska od dłuższego czasu jest jedną z prowadzących poranny program "Pytanie na śniadanie". Właśnie na gruncie zawodowym ma okazję znać się z Katarzyną Cichopek i Maciejem Kurzajewskim, którzy także prowadzą ten program. 

Paulina Smaszcz i Maciej KurzajewskiPaulina Smaszcz straszy Kurzajewskiego sądem? Zwróciła się też do Cichopek

Więcej o: