"Ślub od pierwszego wejrzenia". Ważą się losy programu! Druga z ekspertek rezygnuje

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Z produkcji odchodzi kolejna osoba. Tym razem tę decyzję podjęła Karolina Tuchalska-Siermińska.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" możemy oglądać od 2016 roku, a każdy kolejny sezon cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Show jest eksperymentem, w którym eksperci dobierają uczestników w małżeństwa. Specjaliści dokładają wszelkich starań, aby na podstawie rozmów i ankiet dobrać idealnych partnerów do bohaterów "Ślubu". Ostatnio informowaliśmy, że z posadą eksperta pożegna się Magdalena Chorzewska. Jak się okazuje, nie ona jedyna - taką samą decyzję podjęła Karolina Tuchalska-Siermińska.

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wydawało się, że te pary przetrwają

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Karolina Tuchalska-Siermińska też rezygnuje z roli eksperta

Karolina Tuchalska-Siermińska poinformowała o swojej decyzji na Instagramie. Jak przyznała, przyjęła ofertę ze względu na zamiłowanie do pracy z ludźmi, a dzięki samemu doświadczeniu wyszła ze swojej strefy komfortu. Mimo to postanowiła zakończyć przygodę z programem.

Ciekawość, chęć niesienia wsparcia i zamiłowanie do pracy z ludźmi sprawiają, że chętnie sięgam po nowe wyzwania i projekty, w których mogę realizować te cele. To właśnie one sprawiły, że zdecydowałam się przyjąć propozycję udziału w "Ślubie od pierwszego wejrzenia". Pracując w tym projekcie, zdobyłam wiele cennych doświadczeń, bez wątpienia poszerzałam swoją strefę komfortu i poznałam wiele inspirujących osób - napisała psycholog.
 

Tuchalska-Siermińska dodała pod koniec wpisu, że już wkrótce dowiemy się o nowych projektach z jej udziałem.

Moja przygoda ze "Ślubem" dobiegła końca, a przede mną kolejne wyzwania, o których opowiem wam już niebawem.

Tym samym, po wyrzuceniu z obsady Rafała Olszaka i odejściu Magdaleny Chorzewskiej, produkcja musi szukać całego nowego zespołu ekspertów. Kogo widzielibyście w tej roli? Ostatnio pewien pomysł miała Anita z trzeciej edycji show.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.