"Sanatorium miłości". Anna Król schudła 20 kilogramów. Zdradziła swój sposób. "Nie katowałam się"

"Sanatorium miłości". Anna Król przeszła metamorfozę. Uczestniczka matrymonialnego show gościła w jednym z programów śniadaniowych, gdzie zdradziła, w jaki sposób zadbała o zdrowie i sylwetkę.

Pamiętacie Annę Król z "Sanatorium miłości"? Uczestniczka show pojawiła się w ostatnim czasie w "Pytaniu na śniadanie", gdzie opowiedziała o tym, jak dba o zdrowie. Jak się okazuje, Anna schudła w ostatnim czasie aż 20 kilogramów. Zdradziła, jak udało jej się tego dokonać. 

Zobacz wideo Trzecia edycja "Sanatorium miłości" już została uznana za najbardziej kontrowersyjną

Doda, Emil Haidar, NergalDoda ma za sobą dziesiątki afer. Wybraliśmy te najlepsze

"Sanatorium miłości". Anna Król schudła 20 kilogramów. Zdradziła swój sposób

Anna Król postanowiła poddać się kompleksowym badaniom za namową syna, który jest trenerem personalnym. Chłopak motywował mamę, która w końcu uległa jego namowom. 

U mnie motywacja była taka, że mój syn jest trenerem personalnym i słyszałam: "Mama, weź się za siebie". Ja nigdy nie byłam osobą troszkę pulchniejszą, a gdzieś mi powoli tych kilogramów przybyło. Pomyślałam sobie: "Dobrze, spróbuję". To się zaczęło w ten sposób, że najpierw skierował mnie na badania.
 

Uczestniczka show wyznała, że w wynikach badań wyszedł jej podniesiony cukier i problemy z tarczycą. Od tamtej pory zmieniła nawyki żywieniowe. 

Okazało się, że mam podniesiony cukier i problem z tarczycą. Dostosował mi dietę do tych moich badań. I tak to się rozpoczęło zmianą żywienia.
 

Dzięki skutecznemu leczeniu i diecie seniorka pozbyła się uczucia ciągłego zmęczenia, a przy okazji schudła 20 kilogramów. Wyszczególniła także, jakie produkty odrzuciła:

Odrzuciłam napoje gazowane, słodycze, smażone rzeczy. Musiałam zmienić nawyki żywieniowe. Na początku nie jest to łatwe, ale dobrze, jak się ma wsparcie. Dieta to nie jest katowanie się. Praktycznie z rok jestem na innym żywieniu. W tej chwili, jak jem inaczej, mam tyle energii, nie czuję zmęczenia... Jeśli coś chcemy w sobie zmienić, to naprawdę zmienimy - przekonuje Anna Król.

Anna i Piotr 'Sanatorium miłości 4'"Sanatorium miłości". Anna i Piotr udzielili wywiadu. Zdradzili, czy są razem

Anna Król brała udział w trzeciej edycji "Sanatorium miłości".

Więcej o: