Agnieszka Woźniak-Starak bez zrobienia tych rzeczy nie wyjdzie z domu. "Jestem hardkorem absolutnym"

Agnieszka Woźniak-Starak wyznała ostatnio, że wstaje o czwartej rano. Prezenterka zdradziła, że ma to związek z pielęgnacyjnymi rytuałami, którym poddaje się każdego ranka.

Agnieszka Woźniak-Starak telewizyjną karierę rozpoczęła w 2005 roku. Od ponad dwóch lat jest jedną z prowadzących "Dzień dobry TVN". Na antenie towarzyszy jej Ewa Drzyzga. Poranny program wymaga od prezenterów samodyscypliny. Dziennikarka zdradziła ostatnio, na którą nastawia budzik. Pora może szokować.

Zobacz wideo Czy Agnieszka Woźniak-Starak jest imprezowiczką?

Pielęgnacyjne rytuały Izy Miko. Okadzanie krocza i olejek z odchodów osłaPielęgnacyjne rytuały Izy Miko. Okadzanie krocza i olejek z odchodów osła

Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła, o której wstaje do pracy. "Jestem hardkorem absolutnym"

Na antenie Agnieszka Woźniak-Starak zawsze prezentuje się nienagannie. Okazuje się, że prezenterka zawdzięcza promienny wygląd serii rytuałów, które zaczyna już o czwartej rano. W rozmowie z "Co za tydzień" wyjaśniła, dlaczego wstaje tak wcześnie.

Ja jestem hardkorem absolutnym, wstaję o czwartej, bo mam tyle rytuałów i mieszkam też poza Warszawą, że chyba nikt z prowadzących nie wstaje tak wcześnie jak ja. Trzeba się wcześniej kłaść spać, ale scenariusze przychodzą wieczorem, więc to nie jest takie proste - stwierdziła.

'Przyjaciółki'"Przyjaciółki". Tak zmieniły się bohaterki serialu. Metamorfoza Liszowskiej zaskakuje

Więcej zdjęć Agnieszki Woźniak-Starak z planu "Dzień dobry TVN" znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Dziennikarka przyznała, że wstaje tak wcześnie, aby odpowiednio przygotować się do pracy na antenie. Przed wyjściem z domu poddaje się bowiem serii zabiegów pielęgnacyjnych. Gwiazda TVN dodała, że nie lubi wykonywać ich w pośpiechu.

Ja muszę zaparzyć moje ziółka, wyszczotkować ciało, wymasować się rollerem. Już nie mam 24 ani 34 lat, więc to wymaga wysiłku. Ja się nie lubię spieszyć. Nienawidzę się spieszyć i zawsze sobie lubię wszystko robić bardzo spokojnie. Wtedy przyjeżdżam taka gotowa, nie taka w pośpiechu - wyjaśniła.

Prezenterka dodała też, że ceni sobie przygotowanie fizyczne na równi z intelektualnym.

Więcej o: