Anna Przybylska miała dzieci z Bieniukiem, ale z kimś innym wzięła ślub. Szybko się rozeszli

Anna Przybylska przez lata związana była z Jarosławem Bieniukiem. Para doczekała się trójki dzieci, ale nigdy nie stanęła na ślubnym kobiercu. Aktorka jednak wcześniej miała męża. Ich związek szybko się rozpadł.

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk często byli nazywani jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Tworzyli zgrany duet przez prawie 13 lat. Zakochani doczekali się trójki dzieci. Aktorka udzielając wywiadów, żartobliwie nazywała Bieniuka mężem, ale tak naprawdę nie mieli ślubu. Przybylska jednak miała na swoim koncie jedno małżeństwo. Poprzedni partner aktorki również robił karierę sportową, ale nie tylko.

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk: Przeżywałam śmierć mamy na oczach całej Polski

Anna Przybylska zanim poznała Bieniuka wzięła ślub. Kim był jej mąż?

Anna Przybylska wzięła ślub 24 czerwca 2000 roku. Młoda aktorka miała wtedy niespełna 22 lata. Jej partnerem był wtedy Dominik Zygra, biznesmenem działający w branży budowlanej, a także tenisista. Zakochani poznali się w Trójmieście, na imprezie u znajomych i, jak wynika z biografii Przybylskiej, już po kilku randkach wiedzieli, że chcą się pobrać. Na sfinalizowanie związku zdecydowali się szybko, bo po dziewięciu miesiącach znajomości. Decyzja o ślubie była pochopna i jak się później okazało - niewłaściwa. 

Rodzina aktorki widziała, że to może się nie udać. W książce biograficznej "Ania", napisanej przez Grzegorza Kubickiego i Macieja Drzewickiego, jej siostra wspominała, że Anna bardzo spieszyła się z decyzją o zawarciu związku małżeńskiego.

Spieszyła się momentami tak, jakby czuła, że to wszystko może zbyt długo nie potrwać. Jakby wiedziała, że szybko musi zawierać związek, zakładać rodzinę, urodzić dzieci, by zdążyć się jeszcze tym wszystkim nacieszyć - wyjawiła siostra Ani.

Świeżo upieczeni małżonkowie zamieszkali razem, ale rok później Anna poprosiła Dominika o rozwód. Przybylska uprawiała wolny zawód. Częste wyjazdy na nagrania mogły odbijać się na jej życiu prywatnym. To miało nie spodobać się mężowi aktorki. Przyjaciółka i agentka aktorki, Małgorzata Rudowska zdradziła, jak to wyglądało u źródła.

W pewnym momencie zaczęło się to, co w poprzednim związku - ingerencja partnera w karierę Ani, jej rozwój, możliwości. Pamiętam, jak kiedyś Ania miała jechać do Warszawy na premierę filmu, w którym grała, ale przyleciała do mnie z płaczem, że chyba nie pojedzie, bo mąż się nie zgadza - wyznała przyjaciółka Ani.

Sprawa rozwodowa ciągnęła się półtora roku, a to dlatego, że kilka miesięcy po rozstaniu z Zygrą, Anna Przybylska zaczęła spotykać się z Jarosławem Bieniukiem. Mąż chciał rozwodu z orzeczeniem o winie po stronie aktorki, czego w rezultacie udało się uniknąć. Kiedy para rozeszła się na dobre, Anna ułożyła sobie życie u boku Jarosława, z którym stworzyła szczęśliwą rodzinę.

Więcej zdjęć Anny Przybylskiej znajdziesz w galerii na górze strony.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.