Gdyńska premiera filmu "Ania". Oliwia Bieniuk pokazała brzuch. Wyglądała pięknie

W Gdyni odbyła się premiera filmu "Ania". Na specjalnym pokazie produkcji pojawiła się najbliższa rodzina Anny Przybylskiej, a także przyjaciele i znajomi, którzy wzięli udział w projekcie.

Po raz pierwszy film "Ania" został pokazany podczas Festiwalu Filmowego Gdyni, jednak jego uroczysta premiera odbyła się 5 października w Warszawie. Następnego dnia rodzina aktorki zorganizowała kolejny pokaz. Wydarzenie przyciągnęło wiele znanych osób. Na czerwonym dywanie stawili się m.in.: Andrzej Piaseczny, Małgorzata Tomaszewska i Ida Nowakowska

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk: Przeżywałam śmierć mamy na oczach całej Polski

Gwiazdy na premierze filmu dokumentalnego o Annie Przybylskiej

Podczas gdyńskiej premiery filmu o Annie Przybylskiej uwagę fotoreporterów przyciągnęła rodzina aktorki. Tego wieczoru Oliwia Bieniuk miała na sobie długą czarną sukienkę z wycięciami na wysokości talii. Do dopasowanej kreacji założyła sandały na obcasie. 19-latka postawiła na delikatny makijaż i upięte w kok włosy

Z kolei Jarosław Bieniuk wybrał elegancki zestaw, składający się z czarnej marynarki i dopasowanych do niej kolorystycznie spodni. Na premierze nie mogło również zabraknąć syna Anny Przybylskiej. Szymon Bieniuk przełamał granatowy zestaw białym t-shirtem. 

DLOGDDLOGD Fot. Bartosz Bańka / Agencja Wyborcza.pl

DLOGDDLOGD Fot. Bartosz Bańka / Agencja Wyborcza.pl

Do zdjęć pozowały także gwiazdy TVP - Ida Nowakowska i Małgorzata Tomaszewska. Jakie stylizacje wybrały specjalnie na tę okazję? Ich zdjęcia możecie zobaczyć w naszej galerii. Znajdziecie tam również fotografie innych znanych osób, które pojawiły się na premierze.

Oliwia Bieniuk odtworzyła stylizację swojej mamy sprzed lat

Na premierze w Warszawie Oliwia Bieniuk zaprezentował się w stylizacji, która bardzo przypominała strój, jaki przed laty miała na sobie Anna Przybylska. Uwagę zwróciła też nowa fryzura celebrytki, która pojawiła się w grzywce. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.