Monika Brodka miała rozstać się z narzeczonym. Mowa o nowym partnerze

Do mediów trafiła informacja, że związek Moniki Brodki i Przemysława Dzienisa przeszedł do historii. Podobno wokalistka ma nowego partnera.

Monika Brodka nie lubi chwalić się życiem prywatnym i rzadko opowiada o rodzinie czy partnerach. Mimo wszystko od kilku lat wiadomo było, że jest zaręczona z Przemysławem Dzienisem. Wszystko jednak wskazuje na to, że ich związek nie przetrwał próby czasu. 

Joanna KrupaKrupa mieszka w 85-letnim domu. Wnętrza robią wrażenie

Zobacz wideo Ci muzycy zrobili karierę dzięki występowi w "Idolu"

Monika Brodka i Przemysław Dzienis nie są już razem? Jeden z portali twierdzi, że to koniec ich związku

Cztery lata temu w sieci pojawiła się informacja o zaręczynach Moniki Brodki z fotografem Przemysławem Dzienisem, którego wokalistka poznała w 2016 roku. Połączyło ich zamiłowanie do sztuki, a także projekty zawodowe. Wspólnie zajmowali się teledyskami i oprawami wizualnymi płyt piosenkarki. Jakiś czas temu w rozmowie z dziennikarzami TOK FM ukochany Brodki uchylił rąbka tajemnicy na temat ich relacji i zdradził, że trudno jest im oddzielić sprawy osobiste od zawodowych.  

Ciężko jest nie reżyserować czegoś razem w momencie, kiedy ten temat cały czas jest obecny w domu. Nawet kiedy Monia by nie chciała, żebym się w coś włączał, to się okazuje, że my i tak tym cały czas żyjemy. To jest codziennie w naszych rozmowach. Monia ma bardzo jasno sprecyzowane pewne pomysły, które muszą się gdzieś zawrzeć, a ja jestem od tego, żeby te pomysły przeprowadzić, żeby one się czytały w miarę logicznie i komunikować ekipie to, co Monia ma na myśli tak bardziej technicznie - powiedział wówczas Dzienis.

Okazuje się, że najprawdopodobniej wokalistka i fotograf nie są już razem. Portal pudelek.pl podaje, że w życiu Brodki pojawił się nowy partner. Rzekomo poznali się w czerwcu tego roku na jednej z branżowych imprez.

Jak udało nam się ustalić, związek ze współpracownikiem zdążył już przejść do historii, a na jego miejsce 34-latka znalazła sobie niejakiego Maksyma Rudnika. Urodzony w 1992 roku absolwent SGH pochodzi z gór. Podobnie jak eks Brodki - również zajmuje się fotografią.

Z mediów społecznościowych piosenkarki zniknęły wszystkie wspólne zdjęcia z narzeczonym. Z kolei na profilu Rudnika można znaleźć kilka kadrów, na których pozuje Brodka.

 
 

Hilary Swank48-letnia aktorka Hilary Swank jest w ciąży. Urodzi bliźniaki

Więcej o: