Jarosław Bieniuk nie mógł opanować emocji na premierze "Ani". Mówił, jaka była naprawdę

Zmarła przed ośmiu laty Anna Przybylska cały czas żyje we wspomnieniach bliskich. Podczas uroczystej premiery dokumentu o aktorce Jarosław Bieniuk z trudem powstrzymywał łzy.

5 października, w rocznicę śmierci Anny Przybylskiej, odbyła się uroczysta premiera filmu dokumentalnego poświęconego aktorce. Znalazły się w nim archiwalne zdjęcia i nagrania, również te pochodzące z prywatnych rodzinnych zbiorów, a także wypowiedzi rodziny, przyjaciół i współpracowników zmarłej. Na wydarzeniu nie zabrakło matki aktorki, jej starszych dzieci Oliwii i Szymona, a także Jarosława Bieniuka, z którym Przybylska związana była przez wiele lat.

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk o śmierci mamy

Apartament Dawida WolińskiegoDawid Woliński mieszka w luksusowym apartamencie w Warszawie. Tak wygląda

Jarosław Bieniuk wspomina Annę Przybylską. Mówi, jaka była prywatnie

Film o Annie Przybylskiej, który w kinach dostępny będzie od 7 października, ma pokazać aktorkę od tej mniej znanej strony. Bliscy wspominają, jaka była prywatnie, a aktorzy, którzy mieli okazję z nią pracować, opowiedzieli o energii, jaką wnosiła na plan filmowy. Do obejrzenia "Ani" na uroczystej premierze zachęcił Jarosław Bieniuk, nie ukrywając, że to dla niego trudne doświadczenie.

Myślałem, że będzie łatwiej. Chcieliśmy z państwem się podzielić Anią, Anką, mamą, partnerką, gospodynią domową, kumpelą, złym policjantem czasami, ale też fantastyczną przyjaciółką, bo tak, jak za chwilę będzie można zobaczyć na ekranie, Ania była świetną przyjaciółką. Wszyscy ją kochaliśmy i wszyscy za nią tęsknimy - powiedział.

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk poznali się w 1999 roku, gdy aktorka była jeszcze z pierwszym mężem, tenisistą Dominikiem Zygrą. Małżeństwo skończyło się jednak rozwodem, a w 2001 roku Przybylska i Bieniuk zostali parą. Rok później na świat przyszła ich córka Oliwia, w 2006 syn Szymon, a w 2011 najmłodszy z rodzeństwa Jan.

Monarchie w Europie. Wszyscy wiedzą, kto jest królem Wielkiej Brytanii. A kto zasiada na tronie Danii? Wszyscy znają króla Wielkiej Brytanii. A kto zasiada na tronie Belgii czy Danii?

11-latek jako jedyny z trójki dzieci Przybylskiej i Bieniuka nie pojawił się na premierze "Ani". Jak tłumaczyła jego siostra, na takie wydarzenie jest zdecydowanie za mały i nie poradziłby sobie z wywołującym tak duże emocje doświadczeniem.

Więcej o: