"Top Model". Uczestnicy wzięli udział w nagiej sesji. Internauci bezlitośni, ale oberwało się też produkcji

Naga sesja w "Top Model" jak zwykle wywołała wiele emocji. Oberwało się uczestnikom, ale i produkcji. Sugerują zmiany.

Tradycją w "Top Model" są metamorfozy, wykonanie przez uczestników ciężkiego wybiegu, niebezpieczne scenerie czy naga sesja. Choć od ostatniej edycji podczas tego typu zadań modelom i modelkom towarzyszy koordynatorka intymności, to zadanie nie jest łatwe i budzi wiele emocji. Mimo to internauci byli bezlitośni, komentując najnowsze zdjęcia.

Zobacz wideo Michał Piróg komentuje aferę z Karoliną Pisarek. "Chlapnęła coś"

Doda Martyna WojciechowskaPolskie gwiazdy na odważnych okładkach. Wojciechowska żałuje, a Mucha wręcz przeciwnie

Internauci bezlitośnie o nagiej sesji w "Top Model"

Choć uczestnicy spodziewali się, że podobnie do kolegów z poprzednich odsłon show będą musieli zapozować bez ubrań, część z nich po cichu liczyła, że uda się tego uniknąć. Klaudia miała nadzieję, że odpadnie przed najtrudniejszym odcinkiem, natomiast Adriana z uwagi na to, że wciąż czeka na operację korekty płci, z początku nie czuła się komfortowo, jednak ostatecznie odważyła się stanąć przed aparatem. Panel wygrała pierwsza z nich, a najgorzej zdaniem jurorów wypadła Marcelina, która opuściła program. Zdjęcia skomentowali również internauci, którzy stwierdzili, że wiele z nich wyszło bez wyrazu. Oberwało się również produkcji, której zarzucają, że wybiera najgorsze zdjęcia.

Se stanąłem i se stoję. Nie przepadam za tym zdjęciem - pisano pod zdjęciem Adriana.
Najsłabsze zdjęcie ze wszystkich. Jest totalnie bez wyrazu - komentowano fotografię Martyny.
Zakładam, że specjalnie wybierają jej jak najsłabsze zdjęcia, żeby potem w pewnym momencie zacząć wybierać te lepsze i móc mówić, że się tak rozwinęła dzięki programowi… na przebitkach były lepsze ujęcia. Tak samo było z poprzednią sesją - grzmiano przy okazji Złotego Biletu.
 
 
 

Uwadze nie umknął także fakt, że jedna z uczestniczek z racji tego, że jest niepełnoletnia, jako jedyna zapozowała w bieliźnie. Widzowie apelowali, aby w kolejnych odsłonach zrezygnowano z nagości na rzecz podobnych zdjęć.

Powinna być taka sesja zamiast nagiej! Piękna fota.
Szkoda, że nie wszyscy mieli zdjęcie w stroju, bo modelka w tym stroju wygląda luksusowo i w połączeniu z kolorystyką, tworzy efekt naprawdę luksusowego zdjęcia.
 

Zobacz też: "Top Model". Michał Piróg stracił cierpliwość. Naskoczył na uczestniczkę

'Top Model'. Widzowie są przekonani, że produkcja zaliczyła wpadkę. Zdradzili, kto odpadnie za tydzieńWpadka w "Top Model"? Mieli pokazać, kto odpadnie w następnym odcinku

Więcej o: