Edyta Pazura odmieniła pokój córki. Lampka niczym księżyc i półka jak drabina to dopiero początek

Edyta Pazura uwielbia dekorować wnętrza i wychodzi jej to bardzo dobrze. Właśnie pochwaliła się efektami metamorfozy pokoju Rity. Jest bardzo przytulnie.

Edyta Pazura uwielbia projektować i dekorować wnętrza, czym chętnie dzieli się w mediach społecznościowych. Wielokrotnie pokazywała dom, w którym znajduje się kuchnia wykończona pięknymi kaflami, ogromna łazienka i prawdziwa dżungla. Teraz przeprowadziła małą rewolucję w pokoju córki i od razu pochwaliła się efektami. 

Zobacz wideo Cezary Pazura wprowadził dzieciom ograniczenia. "Dwie godziny"

Apartament Dawida WolińskiegoDawid Woliński mieszka w luksusowym apartamencie w Warszawie. Tak wygląda

Edyta Pazura pokazała królestwo małej Rity 

Nowy pokój Rity jest godny prawdziwej księżniczki. Stanęło w nim wygodne łóżko zdobione jednolitą narzutą i kilkoma poduszkami z motywem kwiatów. Ten sam wzór powtarza się na tapecie. Na zielonej szafie zawisł mały plecaczek, a tuż obok dostrzegamy kącik na zabawki. Rita za kilka lat wybierze się pierwszy raz do szkoły, ale jej rodzice już teraz zadbali o odpowiednie miejsce do nauki. Na dużym biurku dostrzegamy pojemnik na flamastry oraz małego sztucznego kwiatka. Całość dopełniała drewniane krzesło

Edyta Pazura pokazała pokój RityEdyta Pazura pokazała pokój Rity Instagram @edyta_pazura

Edyta Pazura pokazała pokój RityEdyta Pazura pokazała pokój Rity Instagram @edyta_pazura

Zaraz obok pojawiła się niekonwencjonalny regał przypominający drabinę i lampka nocna w kształcie księżyca. Naprzeciwko znajduje się jeszcze więcej miejsca do przechowywania rzeczy Rity. Uwagę przykuwają zaokrąglone elementy na drewnianej półce. Aby nieco rozjaśnić pomieszczenie Edyta Pazura zdecydowała się na pomalowanie jednej ze ścian na biało, natomiast resztę pozostawiła w zieleni zlewającej się z meblami, tak aby wprowadzić więcej harmonii. Nie mogło zabraknąć kolorowych obrazków i książek, które idealnie wszystko dopełniają.

Edyta Pazura pokazała pokój RityEdyta Pazura pokazała pokój Rity Instagram @edyta_pazura

Więcej zdjęć znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Już wcześniej małe królestwo Rity wyglądało, jak z katalogu. Uwagę zwracała niecodzienna tapeta.

Dom PazurówEdyta i Cezary Pazurowie uwili sobie przytulne gniazdko. Zastosowanie piwnicy zaskakuje

Więcej o: