Premiera filmu "Ania". Oliwia Bieniuk odtworzyła stylizację swojej mamy sprzed lat. Piękny gest

Na premierze filmu dokumentalnego o Annie Przybylskiej pojawił się tłum gwiazd. Uwagę przykuła jednak córka aktorki. Oliwia Bieniuk postawiła na stylizację bardzo podobną do tej, na którą przed laty zdecydowała się jej mama.

W Warszawie odbyła się długo oczekiwana premiera filmu dokumentalnego "Ania". To wzruszająca opowieść o aktorce Annie Przybylskiej, która zmarła 5 października 2014 roku. Pod koniec życia zmagała się z nowotworem trzustki. Na specjalnym pokazie filmu pojawiła się najbliższa rodzina aktorki, a także przyjaciele i znajomi, którzy wzięli udział w projekcie. Oliwia Bieniuk oddała mamie symboliczny hołd na czerwonym dywanie. 

Anna Przybylska przed śmiercią zniknęła z mediów, ale nie z Instagrama. Co publikowała?Przybylska przed śmiercią zniknęła z mediów, ale nie z Instagrama

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk: Przeżywałam śmierć mamy na oczach całej Polski

Oliwia Bieniuk zachwyciła na premierze filmu "Ania". Jej mama przed laty była w łudząco podobnej stylizacji

19-letnia Oliwia Bieniuk tego wieczoru założyła długą, czarną sukienkę z głębokim dekoltem. Do stylizacji dobrała biżuterię, a także srebrne sandały na obcasie. Uwagę zwróciła też nowa fryzura celebrytki, która pojawiła się w grzywce. 

Oliwia BieniukOliwia Bieniuk Fot. KAPiF

Patrząc na stylizację Oliwii Bieniuk odnosi się wrażenie, że jest ona łudząco podobna do tej, którą jej mama zaprezentowała na czerwonym dywanie w 2013 roku. Anna Przybylska zjawiła się w sukience z dekoltem podczas imprezy Orange Kino Letnie. Było to jej ostatnie publiczne wyjście. Aktorka także zdecydowała się wówczas na fryzurę z charakterystyczną grzywką. 

Anna PrzybylskaAnna Przybylska Fot. AKPA

Na premierze filmu dokumentalnego o Annie Przybylskiej pojawili się m.in. Andrzej Piaseczny, Anna DereszowskaKatarzyna Bujakiewicz, Anna Lewandowska, Tomasz KammelMaja Hyży, Wiktoria Gąsiewska, Sylwia Grzeszczak, Edyta Herbuś

Od piątku, 7 października, film "Ania" wchodzi na ekrany kin w całej Polsce. 

Zdjęcia z czerwonego dywanu premierowego pokazu filmu "Ania" znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Anna PrzybylskaOstatnie nagranie z Anną Przybylską. Menadżerka zdradza kulisy. "Czuła się już źle"

Więcej o: