"Ania". Bliscy Przybylskiej na premierze. Oliwia w czarnej sukni, Szymon elegancki

5 października 2022 roku, w dniu ósmej rocznicy śmierci Anny Przybylskiej, odbyła się uroczysta premiera filmu "Ania". Na czerwonym dywanie pozowali bliscy zmarłej aktorki.

Anna Przybylska zmarła osiem lat temu. Do tej pory wielu nie może pogodzić się z tą stratą. Fani aktorki w tym roku będą mogli obejrzeć film "Ania", w którym zostaną pokazane niepublikowane materiały z życia Przybylskiej. Produkcja trafi do kin 7 października. 5 października odbyła się oficjalna premiera z udziałem jej rodziny i przyjaciół.

Zobacz wideo Oliwia Bieniuk o publicznym przeżywaniu śmierci mamy

księżna DianaDiana łamała królewski protokół. W tych sytuacjach nic dla niej nie znaczył

"Ania". Oficjalna premiera filmu

Na czerwonym dywanie zjawili się najbliżsi Przybylskiej. Jarosław Bieniuk pozował do zdjęć ze starszymi dziećmi: Oliwią i Szymonem. Były piłkarz, który przez prawie 13 lat był partnerem aktorki, miał na sobie czarne spodnie, koszulę w tym samym kolorze oraz bordową marynarkę. Jego córka wybrała ciemną suknię do ziemi, eksponującą dekolt. Do niej dobrała sandałki na obcasie, a także mocniej podkreśliła usta. Szymon prezentował się również elegancko. Miał granatowy garnitur, białą koszulę oraz krawat. Na wydarzeniu zabrakło jednak najmłodszej pociechy Anny Przybylskiej, 11-letniego Jana.

Uroczysta premiera filmu 'Ania'Uroczysta premiera filmu 'Ania' East News

Krzysztof RutkowskiZ usług Rutkowskiego korzystali Górniak czy Pazura. Szukał też Madzi z Sosnowca

Pojawili się natomiast przyjaciele zmarłej. Na premierę przybył Andrzej Piaseczny, który nagrał piosenkę do filmu, a prywatnie od lat przyjaźnił się z aktorką, którą poznał na planie "Złotopolskich". Wokalista na tę okazję wybrał szary, elegancki garnitur z kamizelką, do którego dopasował czarną koszulę. W niebieskiej, sięgającej do ziemi sukni, stawiła się z kolei Katarzyna Bujakiewicz, którą z Przybylską również łączyła wieloletnia przyjaźń.

Zdjęcia gwiazd, które stawiły się na premierę "Ani", znajdziecie w galerii na górze strony.

Więcej o: