Ołena Zełenska w "DD TVN" o małżeństwie z Wołodymyrem. Wyznała, co jest najgorsze

Ołena Zełenska udzieliła szczerego wywiadu "Dzień Dobry TVN", w którym opowiedziała o blaskach i cieniach małżeństwa. Przyznała, że czasami się kłóci z Wołodymyrem.

Wołodymyr Zełenski to dzisiaj bez wątpienia bohater wolnego świata. Sam wielokrotnie powtarzał, że siłę czerpie z ogniska rodzinnego, za które bardzo jest wdzięczny żonie. Ołena Zełenska jest bardzo zaangażowana w rozmowy z ukraińskimi partnerami i od miesięcy podróżuje po świecie, by prosić o pomoc i wsparcie dla swojego kraju. Teraz odwiedziła Polskę przy okazji konferencji Warsaw Security Forum, która była poświęcona bezpieczeństwu Europy. Żona prezydenta znalazła też czas na udzielenie wywiadu "Dzień Dobry TVN", w którym opowiedziała o małżeństwie.

Ołena Zełenska mówi o relacjach z mężem

Pierwsza dama Ukrainy była bardzo szczera i przyznała, że rzadko widuje męża.

Jestem pewna, że pasujemy do siebie. I jestem pewna, że mamy szczęście. Ja mam na pewno szczęście, mając go. Mam nadzieję, że on jest szczęśliwy ze mną. Znamy się z czasów młodości. Teraz jest czas próby, nie tylko dla naszej rodziny. Prawie połowa rodzin w naszym kraju jest rozdzielona. Tak jak nasza. Widzimy się rzadko. Najgorsze jest to, że dzieci rzadko widują tatę. Ze mną są praktycznie cały czas. A z nim widują się czasami na krótko.

Zełenska podkreśliła jednocześnie, że ma nadzieję, że tragiczne chwile umocnią jej małżeństwo.

Jestem pewna, że ta rozłąka wzmocni naszą relację. Całe życie pracujemy razem, choć niektórzy mówią, że to źle. Jednak wiele lat pracowałam pod jego kierownictwem, w studio. Dziś jest podobnie. I całą swoją działalność z nim omawiam. Mamy szczęście, bo pasujemy do siebie. To przeznaczenie. Nie uważam nas za idealną parę, bo możemy się pokłócić, choć nie na długo.

Ołena Zełenska podczas pobytu w Warszawie wielokrotnie podkreślała, że jest bardzo wdzięczna Polakom za ich wsparcie i otwarte serca. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.