"Magia nagości". Uczestnik aż zaniemówił, gdy zobaczył, kogo wybrał. Publiczność wybuchła śmiechem

W programie "Magia nagości" doszło do zabawnej wpadki. Jeden z uczestników dokonał wyboru, po którym zapanowała krępująca cisza, która została przerwana gromkim śmiechem.

Przypomnijmy, że "Magia nagości" to program, w którym jeden z uczestników wybiera, z kim pójdzie na randkę na podstawie nagich ciał kandydatów. Format według wielu osób jest zbyt kontrowersyjny. Niemniej, każdy odcinek wzbudza szerokie zainteresowanie. Ostatnio w brytyjskiej edycji doszło do bardzo krępującej sytuacji, która z pewnością zapisze się w historii programu.

Zobacz wideo 'Rolnik szuka żony'. Ta edycja była najbardziej kontrowersyjna. Te chwile zapamiętamy na długo

Wpadka w "Magii nagości". Uczestnik aż zaniemówił

Uczestnik programu, który dokonuje wyboru, z kim pójść na randkę, nie widzi twarzy kandydatów i nie zna ich tożsamości. W brytyjskiej edycji niejaki Jack wskazał na nagie ciało, które - jak się po chwili okazało - należało do jego kolegi. Panowie w pierwszej chwili aż zaniemówili, ale po chwili zaczęli się głośno śmiać. Szybko wytłumaczyli, że się doskonale znają z pracy. 

 

W Polsce niedawno wystartowała trzecia edycja "Magii nagości", którą prowadzi Beata Olga Kowalska. Chociaż program początkowo był szeroko krytykowany, psycholożka pracująca przy jego realizacji Lea Jarmołowicz-Turczynowicz, powiedziała portalowi WP, że nie ma w nim nic kontrowersyjnego.

Patrząc z psychologicznego, ale też moralnego punktu widzenia, nie widzę powodu, dla którego dorosłemu człowiekowi program "Magia nagości" i niewyretuszowane, prawdziwe ciała miałyby zrobić jakąś krzywdę. Wręcz przeciwnie - mamy unikalną szansę, aby zobaczyć coś prawdziwego i naturalnego. Ten program daje przestrzeń do zdrowego zaakceptowania swojej zwyczajności.

A jakie jest wasze zdanie na ten temat? Oglądacie "Magię nagości"?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.