Siostra Sary Boruc urodziła! Ines Mannei pochwaliła się pierwszym zdjęciem dziecka

Ines Mannei i jej mąż Cezary Lech powitali na świecie pierwsze dziecko. O tym fakcie poinformowała na Instagramie zarówno świeżo upieczona mama, jak i jej siostra, Sara Boruc,

Choć siostry Mannei próbowały wspólnymi siłami podbić polski show-biznes, zdecydowanie największą rozpoznawalność ze wszystkich trzech zyskała Sara. W dużym stopniu przyczynił się do tego ślub z Arturem Borucem, dzięki któremu zrobiło się o niej głośno. Media ostatnio mocno zainteresowały się także życiem Ines Mannei, która na początku sierpnia poinformowała, że spodziewa się pierwszego dziecka. Z podzieleniem się wiadomością o ciąży zwlekała dość długo - maluch przyszedł na świat zaledwie dwa miesiące później.

Zobacz wideo Boruc o polskich celebrytkach

Ines Mannei urodziła. To pierwsze dziecko bizneswoman i Cezarego Lecha

Jak na razie świeżo upieczona mama nie zdradziła zbyt wiele informacji na temat nowego członka rodziny. Nie ujawniła, kiedy dokładnie przyszedł na świat, nie podała jego płci ani nie przekazała, jakie imię zostało wybrane dla dziecka. Na InstaStories Ines Mannei pojawiło się jedyne zdjęcie ze szpitalnego łóżka, na którym widać śpiącego obok niej noworodka.

Udało się! - podpisała relację.

InstaStories udostępniła u siebie również Sara Boruc, jednak zdecydowała się uszanować prywatność rodziców i nie ujawniła żadnych dodatkowych informacji na temat pociechy siostry.

Ines ManneiInes Mannei instagram.com/@inessinbymannei

2022 to dla Ines Mannei zdecydowanie intensywny i obfitujący w ważne życiowe wydarzenia rok. W połowie maja siostra Sary Boruc stanęła bowiem na ślubnym kobiercu z biznesmenem Cezarym Lechem, który jest związany z branżą internetową. Bajeczna ceremonia odbyła się w plenerze, a, jak wynika z relacji, miała świecki charakter.

O Ines Mannei głośno zrobiło się kilka lat temu za sprawą internetowego bloga, którego prowadziła wraz z siostrami. Razem z Sarą i Nadią często gościły również w programach śniadaniowych, gdzie dzieliły się zarówno poradami z dziedziny mody, jak i udzielały lekcji na temat prowadzenia działalności w internecie. Obecnie Ines Mannei jest współzałożycielką firmy projektującej biżuterię Sin By Mannei.

Więcej o: