Angelina Jolie zarzuca Bradowi Pittowi znęcanie. "Dusił jedno z dzieci"

Związek Angeliny Jolie i Brada Pitta formalnie zakończył się w 2019 roku, jednak od kilku lat byli małżonkowie nie mogą dojść do porozumienia. Na jaw wyszły nowe fakty, które zostały odtajnione w ramach trwającej bitwy sądowej o francuską winnicę, którą kiedyś posiadali.

Angelina Jolie złożyła pozew przeciwko byłemu mężowi Bradowi Pittowi, w którym ujawniła nowe szczegóły dotyczące rzekomego nadużycia ze strony aktora. Miało do niego dojść podczas podróży prywatnym odrzutowcem w 2016 roku. Niedługo po tym, co wydarzyło się na pokładzie samolotu, aktorka złożyła w sądzie papiery o rozwód. Z dokumentów wynika, że Jolie nie mogła powiedzieć całej prawdy. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Angelina Jolie rzuca nożami, Margot Robbie zrobi ci tatuaż. Gwiazdy mają wiele ukrytych talentów

Zobacz wideo Angelina Jolie i Brad Pitt rozwiedli się. Poznajcie historię ich miłości

Angelina Jolie oskarża Brada Pitta o napaść. Nie mogła powiedzieć całej prawdy 

Konflikt na linii Angeliny Jolie i Brad Pitt nie ma końca. Wszystko ma przeciągać się przez sądową bitwę o opiekę nad dziećmi i pozew Pitta w sprawie francuskiej winnicy, Château Miraval, którą para zakupiła ponad dekadę temu. Aktor w pozwie złożonym w tym roku oskarża byłą żonę o naruszenie jego "praw umownych". Jolie sprzedała swoją połowę winnicy filii Stoli Group bez jego zgody. We wtorek 4 października Angelina Jolie złożyła kontr-pozew przeciwko byłemu mężowi. W dokumentach przywołano wydarzenia z lotu między Francją a Los Angeles z 14 września 2016 roku, które ostatecznie przyczyniły się do zakończenia ich małżeństwa.

W aktach sądowych, udostępnionych przez "The New York Times", prawnicy Jolie stwierdzili, że negocjacje w sprawie sprzedaży jej udziału w winnicy zakończyły się po tym, jak Pitt zażądał od niej podpisania "umowy o nieujawnianiu informacji, która zabroniłaby jej mówienia poza sądem o fizycznym i emocjonalnym wykorzystywaniu jej i ich dzieci przez Pitta".

Pitt dusił jedno z dzieci i uderzył drugie w twarz. Złapał Jolie za głowę i potrząsnął nią. Oblał Jolie piwem - można przeczytać w udostępnionych dokumentach.

Prawniczka aktora, Anne Kiley, oświadczyła, że Pitt przyjął odpowiedzialność za pewne rzeczy, których dopuścił się w swojej przeszłości, ale nie przyjmie odpowiedzialności za to, czego nie zrobił. W listopadzie tego roku FBI wydało oświadczenie, w którym poinformowało, że zamknęło śledztwo w sprawie lotu i nie wniesiono żadnych zarzutów.

ZOBACZ: Wyciekły szczegóły awantury Brada Pitta i Angeliny Jolie. "Pieprzony morderca". Aktorka oskarżyła FBI o sojusz z byłym mężem

Bartosz Gelner szczerze o związku z Cielecką. Ostro zagregował na krytykę z powodu różnicy wiekuBartosz Gelner o związku z 16 lat starszą Magdaleną Cielecką. "Słyszymy, że jak matka z synem". Ostro reaguje

Myślicie, że uda im się polubownie zamknąć ten rozdział życia? 

Więcej o: