Michał Wiśniewski opowiedział o ciąży Poli. "Pierwszy trymestr jest ciężki głównie dla męża"

Michał Wiśniewski ma powody do radości, bo spodziewa się z Polą kolejnego dziecka. Wokalista Ich Troje w rozmowie z jednym z serwisów wyznał, jak na wiadomość zareagowały pozostałe dzieci.

Michał Wiśniewski i jego żona Pola opublikowali na Instagramie zdjęcie syna, który trzyma w ręce pozytywny test ciążowy. Jak się okazuje, wokalista "Ich Troje" będzie miał kolejne, szóste już dziecko.  Wiśniewski od ponad dwóch lat jest mężem Poli. Para poznała się w 2019 roku za pośrednictwem jednej z aplikacji randkowych. W 2020 roku Pola oficjalnie została żoną Wiśniewskiego, a rok później przyszedł na świat ich syn Falco Amadeus. Teraz para spodziewa się drugiego wspólnego dziecka, ale obydwoje mają też dzieci z innych związków. Michał Wiśniewski opowiedział, jak jego żona czuje się na początku ciąży. 

Zobacz wideo Michał Wiśniewski z żoną bawili się na swoim weselu

Michał Wiśniewski pokazał nagranie syna, który mówi pierwsze słowaMichał Wiśniewski spodziewa się SZÓSTEGO dziecka. "Ups, znowu"

Michał Wiśniewski opowiedział o ciąży Poli. "Pierwszy trymestr jest ciężki głównie dla męża"

Michał Wiśniewski jest już ojcem piątki dzieci. Wokalista Ich Troje zawsze podkreślał, że chce mieć dużą rodzinę. To marzenie udało się spełnić z różnymi kobietami. Z drugą żoną Mandaryną ma dwoje dzieci, dorosłego syna Xaviera i córkę Fabienne. Po rozpadzie małżeństwa z tancerką wokalista związał się z Anną Świątczak, która urodziła mu dwie córki: Etiennette i Vivienne. Z aktualną, piątą już żoną, Polą, Michał ma syna Falco Amadeusa i - jak się ostatnio dowiedzieliśmy - kolejny potomek jest już w drodze.

37-letnia Pola Wiśniewska też ma dzieci z poprzednich związków. Najstarsze ma 19 lat. Mając zaledwie 18 lat, Pola została mamą Julii. Pozostałe dzieci Wiśniewskiej, córka Pola i synowie Adam i Piotr, są w wieku ośmiu, dziesięciu i 14 lat. W rozmowie z serwisem cozatydzientvn.pl Michał Wiśniewski wyznał, jak czuje się po ogłoszeniu tej radosnej nowiny.

Czuję się cudownie. Dziękuję. Mówię w skrócie, ponieważ będzie to dla nas numer sześć, a tak naprawdę dziesięć na wychowaniu. My to jednak kochamy, tak się dobraliśmy - powiedział.
 

Więcej zdjęć Michała i Poli Wiśniewskich znajdziesz w galerii na górze strony.

Wokalista Ich Troje wyznał, że ciąża była planowana. W rozmowie z serwisem powiedział, jak w pierwszych tygodniach ciąży czuje się Pola

Pola czuje się dobrze, świetnie. Pierwszy trymestr jest ciężki głównie dla męża - wyznał żartobliwie.

Michał Wiśniewski w rozmowie z serwisem cozatydzientvn.pl powiedział też, jak starsze dzieci zareagowały na wiadomość o nowym dziecku w rodzinie. 

Falco nie zdaje sobie jeszcze z tego za bardzo sprawy, starsze dzieci natomiast nam gratulują. Tworzymy dużą rodzinę, która się szanuje i kocha - dodał.

Poli i Michałowi gratulujemy!

 

MandarynaMandaryna znowu zakochana?! Pokazała, jak całuje przystojnego brodacza

Zobacz też: Pola Wiśniewska pokazała obrączki. Są ogromne! Zareagowała też na pytania o kolejną ciążę

Więcej o: