Bartosz Gelner o związku z 16 lat starszą Magdaleną Cielecką. "Słyszymy, że jak matka z synem". Ostro reaguje

Bartosz Gelner i Magdalena Cielecka należą do par w show-biznesie, które nie chcą skupiać na sobie uwagi. Nie pojawiają się razem na ściankach i rzadko zdradzają szczegóły swojej relacji. Tym razem aktor dobitnie zareagował na komentarze odnoszące się do dzielącej ich różnicy wieku.

Spekulacje na temat związku Magdy Cieleckiej i Bartosza Gelnera pojawiły się w 2019 roku. Do sieci trafiły ich pierwsze wspólne zdjęcia z wakacji, ale aktorska para nie śpieszyła się z potwierdzeniem, czy są w związku. W końcu Gelner podczas jednego z wywiadów w 2021 roku powiedział po raz pierwszy publicznie o łączącej ich relacji. Aktorka jakiś czas temu udzieliła wywiadu magazynowi "Zwierciadło", w którym przyznała, że wiek nigdy nie stanowił dla niej problemu. Teraz aktor przerwał milczenie i ostro wypowiedział się na temat komentarzy uderzających w nich z powodu 16-letniej różnicy wieku. 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Jabłczyńska przez zawód nie może zagrać niektórych scen, a Fijał umie złożyć plombę. Wykształcenie Cichopek zaskakuje

Zobacz wideo Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu

Bartosz Gelner szczerze o związku z Cielecką. Ostro zareagował na krytykę z powodu różnicy wieku

Bartosz Gelner podkreślił w programie Kuby Wojewódzkiego, że razem z ukochaną nie czują potrzeby, by odnosić się ze swoim związkiem. 

My z Magdą nie lubimy się jakoś strasznie pokazywać. Nie mamy też takiej potrzeby - zaczął aktor.
 

Aktor został zapytany o to, jak podchodzi do faktu, że w naszym kraju szeroko komentowane jest, gdy mężczyzna jest młodszy od swojej partnerki. Nie krył nerwów i ostro zareagował na komentarze twierdzące, że z Cielecką wyglądają jak "matka i syn". Przy okazji powiedział kilka miłych słów na temat partnerki. 

To jest jakiś absurd ku*wa. Widzimy mnóstwo przykładów mężczyzn, którzy mają młodsze partnerki i chwała im za to. Niech każdy sobie robi, co chce. (...) Słyszymy, że wyglądamy jak matka z synem. Magda wygląda, jakby była w moim wieku - dodał Gelner.

Sławek UniatowskiSławek Uniatowski zgolił brodę i pochwalił się zdjęciem z synem. "Jacy podobni"

Gelner zdradził również, jak zareagowała jego mama, gdy pierwszy raz poznała Magdalenę Cielecką. Przyznał, że rodzicielka była zachwycona jego wybranką. Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć jeszcze więcej szczęścia i miłości. 

Więcej o: