Była żona Bartosza Żukowskiego dosadnie o ich małżeństwie. "Byłam w przemocowym związku"

Bartosz Żukowski przez lata był związany z Ewą Coll. Później toczyli sądową batalię o pieniądze i zaległe alimenty. Kobieta jest już po ślubie z innym mężczyzną. O byłym mężu nie ma nic dobrego do powiedzenia. Mówi o przemocowym związku.

Bartosz Żukowski popularność zyskał rolą Waldka Kiepskiego w sitcomie Polsatu "Świat według Kiepskich". Prywatnie aktor przez kilkanaście lat był związany z Ewą Coll. Małżeństwo doczekało się córki Poli, która przyszła na świat w 2009 roku. Niestety związek nie przetrwał próby czasu i para rozstała się w 2015 roku. Później nastąpiła sądowa batalia o majątek i zaległe alimenty. Teraz Ewa Coll dała się namówić na krótką rozmowę na temat nowego związku. Przy okazji wbiła szpilę byłemu partnerowi. 

Bartosz ŻukowskiKolejna przemiana Żukowskiego. Serialowy Walduś paradował w kitce po wybiegu

Zobacz wideo W "Pajęczynie" zagrał Edwarda Gierka. Rozmowa z Andrzejem Grabowskim

Była żona Bartosza Żukowskiego w superlatywach o nowym partnerze. O byłym mężu nie ma nic dobrego do powiedzenia

Była żona Bartosza Żukowskiego jest obecnie związana z Kostkiem Yoriadisem. Muzyk w latach 90. był partnerem Kasi Kowalskiej. Ma nawet z piosenkarką córkę Aleksandrę. 59-letni Yoriadis jest już po ślubie z Ewą Coll. W rozmowie z "Twoim Imperium" kobieta otworzyła się na temat tej relacji. 

Poznaliśmy się, gdy byłam jeszcze w przemocowym związku i dopiero co złożyłam pozew rozwodowy. Spodobaliśmy się sobie, ale jako osoba "zajęta" nie byłam w kręgu zainteresowań Kostka. Spojrzał na mnie inaczej dopiero, gdy poznał moją historię - przyznała Ewa Coll.
 

W najnowszym wywiadzie Ewa Coll rozpływa się nad obecnym partnerem. Wspomina, że jest on wzorem mężczyzny dla jej córki. 

Kostek to solidna firma, człowiek z zasadami, zdecydowany, dbający o rodzinę. Przypomina mi mojego tatę. Cieszę się, że to on będzie dla mojej córki wzorem mężczyzny, który daje bliskim poczucie bezpieczeństwa, nie jest rozchwiany, ani histeryczny i nie mści się. To bardzo ważne, by Pola w przyszłości umiała rozpoznać wartościowego człowieka - podsumowała Ewa Coll.

Słowa byłej żony to z pewnością przytyk w kierunku Bartosza Żukowskiego. 

Ewa Coll, Bartosz ŻukowskiEwa Coll, Bartosz Żukowski Fot. KAPiF

Zajrzyj do galerii na górze strony. Tam znajdziesz więcej zdjęć. 

Bartosz Żukowski z żoną"Twoje Imperium": Żona Bartosza Żukowskiego musi dalej spłacać jego długi

Więcej o: