"Pytanie na śniadanie". Prezenterka przerwała rozmowę i podeszła do Idy Nowakowskiej. "Przepraszam bardzo"

Podczas ostatniego wydania "Pytania na śniadanie" Ida Nowakowska zaliczyła wpadkę z garderobą. Na szczęście mogła liczyć na pomoc. Jej koleżanka z programu bez większego namysłu postanowiła zainterweniować.

Program telewizyjny nadawany na żywo rządzi się swoimi prawami. Wiedzą o tym doskonale prowadzący śniadaniówek. Przekonała się także Ida Nowakowska, która prowadziła wtorkowe wydanie "Pytania na śniadanie". W pewnym momencie niesforna garderoba dziennikarki zaczęła jej płatać figla. Mogła jednak liczyć na pomoc koleżanki. Anna Lewandowska bez namysłu przerwała rozmowę na wizji i popędziła z pomocą przy stylizacji. 

Zobacz wideo Ida Nowakowska ukrywa imię syna. Dlaczego? "Nie mieliśmy go, a później..."

Tomasz Wolny o śmierci Urbana 'Odrażająca kreatura'Tomasz Wolny o śmierci Urbana "Odrażająca kreatura"

Ida Nowakowska zaliczyła wpadkę ze stylizacją podczas "Pytania na śniadanie". Pomogła jej koleżanka

Stałym elementem śniadaniowego programu Dwójki jest "Czerwony dywan". To właśnie w tym segmencie prowadzący dyskutują o świecie gwiazd, celebrytów, premierach filmowych i gorących plotkach. Od dłuższego czasu w tym momencie programu pojawia się Anna Lewandowska, która omawia z gospodarzami najnowsze doniesienia. Tym razem prezenterka miała okazję poplotkować z Idą o zapowiadanej kontynuacji "Aniołków Charliego". W pewnym momencie jednak postanowiła przerwać rozmowę i podeszła do nieco zaskoczonej Idy. 

Słuchajcie, przepraszam bardzo, ale jako taka koleżanka telewizyjna Idy Nowakowskiej - powiedziała Anna Lewandowska na wizji.

Ida Nowakowska, Anna LewandowskaIda Nowakowska, Anna Lewandowska Fot. TVP screen 'Pytanie na śniadanie'

Zajrzyj do galerii na górze strony. Tam znajdziesz więcej zdjęć. 

Koleżanka z programu pomogła Idzie Nowakowskiej uporać się z problemem. Szybko poprawiła jej stylizację i schowała wystający kawałek materiału przy płaszczu. 

Iduniu, kochana, wyszło ci tutaj... - dodała Anna Lewandowska.

Trzeba przyznać, że nie ma to jak dobra koleżanka, na którą można liczyć w kłopotliwej sytuacji. 

Anna LewandowskaAnna Lewandowska Fot. KAPiF

'Pytanie na śniadanie'. Tomasz Wolny uderzył Łukasza Nowickiego. 'Właśnie się zemścił'Groźny incydent w "Pytaniu na śniadanie". Wolny uderzył Łukasza Nowickiego

Więcej o: