Dominika Gwit jeszcze nie urodziła, a już pokazała twarz dziecka. "Śliczny dzidziuś"

Dominika Gwit pochwaliła się kolejnym ciążowym zdjęciem. Aktorka tym razem pokazała również zdjęcie USG, na którym widać już twarz dziecka. To wszystko dzięki technologi.

Dominika Gwit kilka miesięcy temu pochwaliła się radosną nowiną. Wraz z mężem Wojciechem Dunaszewskim spodziewają się pierwszego wspólnego dziecka. Na początku 2023 roku na świecie pojawi się ich pociecha. Celebrytka zdradziła już, że urodzi chłopca, jednak nie zdecydowała się jeszcze powiedzieć, jak nada mu na imię. W międzyczasie przyszła mama chętnie dzieli się ciążowymi zdjęciami. Najnowsze z nich jest wyjątkowe, ponieważ możemy zobaczyć na nim już twarz nienarodzonego chłopca.

Zobacz wideo Dominika Gwit pływa na dmuchanym flamingu

Dominika Gwit pokazała twarz dziecka jeszcze przed porodem

Dominika Gwit udała się do jednej z warszawskich klinik na badanie USG. Dzięki nowym zaawansowanym technologiom mogła wywołać zdjęcie dziecka w 5D, co pozwoliło jej zobaczyć twarz chłopca.

Jedno zdjęcie, a tyle radości! Dziś w zrobiłam piękne zdjęcie naszemu Synkowi na najnowszym sprzęcie, na którym widać Dziecko w obrazie 5D. Od wczoraj działa już druga w Warszawie placówka Royal Clinic na ulicy Ordona 5. Najlepsi lekarze, najlepszy sprzęt. Jestem bardzo szczęśliwa, bo nasz chłopiec jest zdrowy i już niebawem będzie z nami - napisała podekscytowana aktorka.

Pod postem pojawiło się wiele miłych komentarzy od fanów, a także kolegów i koleżanek z branży.

Ale pięknie wyglądasz, służy ci ten stan! Ściskam mocno i zdrówka dla was - napisała Anna Powierza.
Śliczny dzidziuś.
Słodziak mały. Serdeczności i zdrowia!
Ślicznie wyglądacie dużo zdrówka ach jak to dawno było, ale wspomnienia na zawsze - pisali inni.
 

Po więcej ciążowych zdjęć Dominiki Gwit zajrzyjcie do naszej galerii na górze artykułu. 

ZOBACZ TEŻ: Agnieszka Hyży wspomina trudy macierzyństwa. "Przestałam sobie radzić"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.