Olivier Janiak wspomina swój debiut w TVN. Tak wyglądał na początku kariery. Co za metamorfoza

Olivier Janiak od ponad dwóch dekad jest jedną z największych gwiazd TVN. W ostatnim odcinku "Dzień dobry TVN" opowiedział o swoich początkach na antenie.

TVN obchodzi w tym roku 25. urodziny. Z tej okazji gwiazdy stacji gościły w programie "Dzień dobry TVN". Monika Olejnik, Ewa Drzyzga oraz Oliwier Janiak wspominali swoje początki przed kamerą. Prezenter opowiedział o tym, jak ponad 20 lat temu trafił na antenę. Od tamtej pory niewiele się zmienił.

Zobacz wideo Olivier Janiak ofiarą PKP

Doda Martyna WojciechowskaPolskie gwiazdy na odważnych okładkach. Wojciechowska żałuje, a Mucha wręcz przeciwnie

Olivier Janiak wspomina swoje początki w TVN. "Spod byka patrzyłem na kamerę"

Olivier Janiak występuje na antenie TVN niemal od początku. Prezenter opowiedział, jak zaczęła się jego przygoda z telewizją. Zdradził, że praca przed kamerą od zawsze była jego marzeniem.

Miałem półtoraroczny epizod jako człowiek, który zakładał ubrania i robił zdjęcia i w ten sposób znalazłem się na castingu do programu "Big Star Party", który telewizja organizowała. To było w 1998 r. Chyba sobie wymarzyłem tę sytuację. Okazało się, że prezes dostrzegł mnie, bo spod byka patrzyłem na kamerę, a to był modowy nawyk, bo skracałem kąt padania światła(...) Okazało się, że jestem przekonujący i wiarygodny, więc stało się tak, że zostałem w telewizji - wspominał.

'Milionerzy' odcinek specjalny"Milionerzy". Rozenek i Skórzyński dotarli do pytania za milion. Jak sobie poradzili?

W programie pokazano też fragmenty archiwalnego odcinka "Co za tydzień". Olivier Janiak niewiele zmienił się na przestrzeni minionych dwudziestu lat. Prezenter wyznał, że praca jest dla niego przyjemnością i wiele jej zawdzięcza.

Swoją żonę poznałem na planie "Co za tydzień", dlatego tych puzzli jest wiele, ale przede wszystkim poznałem najwybitniejsze postaci ze świata kultury i sztuki, z którymi mogłem usiąść i porozmawiać - powiedział.

Olivier JaniakOlivier Janiak dziendobry.tvn.pl

Pamiętacie początki Oliviera Janiaka w TVN?

Więcej o: