"Dzień dobry TVN" musiało przedłużyć wydanie z Piotrem Kraśko. Teraz stacja się tłumaczy. Jest oświadczenie

W sobotnim wydaniu "Dzień dobry TVN" Piotr Kraśko pierwszy raz wytłumaczył się ze swoich przewinień. Program się przedłużał, a producenci nie chcieli przerywać. Znamy powód.

Piotr Kraśko miał okazję gościć w jednym z ostatnich wydań "Dzień dobry TVN", gdzie odniósł się do wyroku Sądu Rejonowego w Ostrołęce i przeprosił za jazdę bez prawa jazdy. Ponadto wyznał, że na przestrzeni ostatnich miesięcy podupadł na zdrowiu i zmaga się z depresją. Niebawem kończy mu się zwolnienie lekarskie, jednak nie zapowiedział powrotu do pracy. We wszystkim wspierała go żona, która opublikowała kadr ze studia i zadeklarowała, że zawsze przy nim jest.

Zobacz wideo Piotr Kraśko o imprezie Kingi Rusin w Hollywood: "Amerykanie są bardzo specyficzni"

Apartament Dawida WolińskiegoDawid Woliński mieszka w luksusowym apartamencie w Warszawie. Tak wygląda

"Dzień dobry TVN" tłumaczy się z rozmowy z Piotrem Kraśko

Jeszcze tego samego dnia na Facebooku śniadaniówki ukazało się oświadczenie przedstawicieli stacji. Okazuje się, że z uwagi na wagę sprawy Piotra Kraśki zdecydowali się przedłużyć program z jego udziałem, tak aby mógł wszystko wyjaśnić. 

Kochani, wiemy, że była to bardzo ważna i potrzebna rozmowa, padło w niej wiele istotnych kwestii. Dlatego wydłużyliśmy znacznie czas jej trwania. Niestety nasz program dobiegł końca i prowadzący musieli pożegnać się z widzami - takie są wymogi programów na żywo - czytamy na Facebooku "Dzień dobry TVN".

Przypominamy, że w sobotnim wydaniu "Dzień dobry TVN" miała gościć również Ewa Flinta, która po 17 latach wydaje nowy album. Piosenkarka miała opowiedzieć o płycie i zaśpiewać. Z uwagi na przedłużenie się wydania z Piotrem Kraśko rozmowa się nie odbyła, a na Facebooku artystki pojawiło się oświadczenie. Życzyła dziennikarzowi dużo zdrowia i pogratulowała odwagi. Stacja zobowiązała się zrekompensować odwołanie programu na żywo w najbliższym czasie.  

Piotr Najsztub Piotr KraśkoPiotr Najsztub broni Piotra Kraśki. "Nie powinien być rozliczany jak polityk"

Więcej o: