Sebastian Karpiel-Bułecka nie ma problemu z pokazywaniem twarzy dzieci. Tak wygląda Tosia

Sebastian Karpiel-Bułecka wybrał się na góralskie wesele z córką. Na Instagramie pokazał zdjęcie Tosi.

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka są małżeństwem od czterech lat. Wspólnie wychowują dwójkę dzieci: siedmioletnią Tosię i pięcioletniego Jędrzeja. Ostatnimi czasy w mediach pojawiły się plotki o kryzysie w małżeństwie. Do pogłosek odniosła się Krupińska, a ostatnio także muzyk. Mimo że para już dawno zdecydowała, że będzie ograniczać pokazywanie twarzy pociech w internecie, lider zespołu Zakopower zrobił fanom gratkę i w najnowszym poście pokazał twarz Tosi.

Zobacz wideo Paulina Krupińska tłumaczy, dlaczego nie publikuje wizerunku dzieci

Sebastian Karpiel-Bułecka pokazał twarz Tosi. Paulina Krupińska bardziej uważa na kadry, które publikuje w mediach społecznościowych

Choć zarówno Krupińska, jak i Karpiel-Bułecka są sławni, a ich praca wiąże się z publicznymi występami, wiodą szczęśliwe życie z dala od blasku fleszy. Trudno spotkać małżeństwo wspólnie na ściankach, prezenterka "Dzień dobry TVN" zazwyczaj jest sama lub z partnerem telewizyjnym Damianem Michałowskim. Paulina Krupińska niemal nigdy nie pokazuje twarzy Tosi i Jędrzeja w mediach społecznościowych. W rozmowie z naszym reporterem Maciejem Lechocińskim powiedziała, że dba o prywatność dzieci, bo chce, by w odpowiednim czasie same zdecydowały, czy chcą być osobami publicznymi. Najwidoczniej innego zdania jest Sebastian Karpiel-Bułecka, który na najnowszym zdjęciu na Instagramie zapozował z córką. Wybrali się na góralskie wesele.

Idziemy se z córeczką na wesele. Tosia nosi obrączki, a ja starosta - napisał pod fotografią.
 

Na zdjęciu ojciec pozuje z córką na tle gór. Obydwoje ubrani są w tradycyjne góralskie stroje. Tosia ma bardzo poważne zadanie, niosła obrączki, a muzyk jest starostą, czyli drużbą i "prawą ręką" pana młodego. Siedmioletnia Tosia rośnie jak na drożdżach, a fani widzą ogromne podobieństwo do taty. Ma jednak blond włosy.

Tosia cały tatunio.
Córka cały tata.
Tosia to prawdziwa góraleczka, a jaka rozgadana i śmieszna.

Zdjęcie skomentowała także Anna Lewandowska. Dodała emotki z serduszkami zamiast oczu. Ciekawscy mogą zastanawiać się, gdzie jest żona muzyka? Z odpowiedzią śpieszy partner dziennikarki z śniadaniówki TVN.

Paula pewnie już imprezę na sali rozkręca - napisał Damian Michałowski.

Karpiel-Bułecka odpowiedział:

Oczywiście, wiadomo.

Paulina Krupińska u fryzjeraPaulina Krupińska w stylizacji za ponad 3 tys.! To zestaw od Łukasza Jemioła

A wy, jak sądzicie? Do kogo podobna jest Tosia?

Więcej o: