Miała osiem lat, kiedy w "Titanicu" tańczyła z DiCaprio. Zobaczcie, jak dziś wygląda Alex Owens-Sarno

Od premiery kultowego filmu "Titanic" minęło już 25 lat. Moment, w którym Jack zabiera Rose na zabawę taneczną pokładu trzeciej klasy, z pewnością utkwił nam w pamięci. Zwłaszcza, że w jednej ze scen w rytm irlandzkiej muzyki porwał do tańca ośmioletnią wówczas Alex Owens-Sarno. Dziś kobieta ma 34 lata.

Historia miłosna z "Titanica" pozostaje wiecznie żywa. Na pokładzie statku Jack i Rose zakochują się w sobie na zabój. Kobieta postanawia zbuntować się przeciwko matce i ucieka z ukochanym na pokład trzeciej klasy, a tam poznaje uroki zabawy, jakiej nie zaznała dotychczas w wyższych sferach. Jest wprost zachwycona. W pamięci widzów mocno zapadła scena głównego bohatera tańczącego z małą dziewczynką. Sprawdzamy, jak po latach wygląda Alex Owens-Sarno

Zobacz wideo Zakochani w sobie bohaterowie zderzają się, niczym bohaterowie Titanica, z "górą lodową" wielkiej historii". "Marzec '68"

"Titanic". Ośmioletnia Alex Owens-Sarno skradła serca widzów

Pamiętacie jeszcze małą Corę? Tak teraz wygląda aktorka, która ponad 20 lat temu podbiła serca fanów "Titanica". Była to tylko epizodyczna, lecz kultowa rola. Kobieta zdradziła, że współpraca z Leonardo DiCaprio przebiegała wówczas w bardzo przyjemnej atmosferze.

Między scenami zamawiał dla mnie kanapkę z masłem orzechowym i dżemem. Tańczył wokół kamery, próbując mnie rozśmieszyć - wspominała niegdyś Alex Owens-Sarno w wywiadzie dla Buzzfeed.com.

Początkowo rolę do filmu miała dostać jej siostra, lecz ostatecznie zdecydowano się na Alex Owens-Sarno. Choć dziewczynka zaliczyła wtedy olbrzymi debiut sceniczny, to nie zdecydowała się kontynuować swojej przygody z aktorstwem. 

 

"Titanic". Czym teraz zajmuje się Alex Owens-Sarno?

Rola w "Titanicu" przyniosła Alex Owens-Sarno światową sławę. Mimo że kobieta nie zdecydowała się na karierę aktorską, to jej życie stale związane jest z przemysłem filmowym. Obecnie zajmuje się produkcją filmów oraz pisaniem własnej książki. Sporadycznie występuje także w skeczach komediowych.

Więcej zdjęć Alex Owens-Sarno, znajdziecie w naszej galerii. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.