Premiera książki Joanny Racewicz. Wpadł Amaro z żoną, ale wszyscy patrzyli na mamę dziennikarki. Kobieta z klasą

Joanna Racewicz zaprosiła mamę na premierę książki, podczas której zapozowały do wspólnego zdjęcia. Widać, że jest dumna.

Joanna Racewicz ma za sobą bardzo ważny dzień. 29 września w warszawskiej Hali Koszyki odbyło się spotkanie autorskie, podczas którego premierę miała jej kolejna książka "To nie kraj, to ludzie", która porusza aktualny i ważny problem sytuacji uchodźców z Ukrainy. Autorka zebrała historie mieszkańców zaatakowanego kraju i właśnie pochwaliła się efektem pracy. Na miejscu nie mogło zabraknąć najbliższych. 

Zobacz wideo Joanna Racewicz komentuje TVP Info

Joanna Racewicz pozuje z mamą podczas premiery książki

Wygląda na to, że Joanna Racewicz może liczyć na ogromne wsparcie ze strony rodziny. Podczas spotkania towarzyszyła jej mama, która skradła całą uwagę fotoreporterów. Kobieta była ubrana w długą czarną sukienkę z haftowanym kwiecistym wzorem, którą zestawiła z pasującymi butami na płaskim obcasie. Jej szyję zdobił czerwony naszyjnik, a na twarzy widać radość i dumę związaną z kolejnym sukcesem córki. Z kolei dziennikarka postawiła na klasyczny garnitur, natomiast w ręku trzymała kwiaty. Trzeba przyznać, że obie prezentowały się niezwykle elegancko. 

!Wieczr autorski Joanny Racewicz!Wieczr autorski Joanny Racewicz KAPiF.pl / KAPiF.pl

Więcej zdjęć z premiery najnowszej książki Joanny Racewicz znajdziesz w naszej galerii na górze strony. Na miejsce przybyli też między innymi Wojciech Modest-Amaro z żoną oraz Ewa Błaszczyk.

Joanna Racewicz po ukończeniu studiów na wydziale dziennikarstwa związała się z TVP, skąd odeszła kilka lat później i rozpoczęła pracę w TVN, a następnie w 2018 roku w Polsacie. Oprócz tego wykłada na UW i SWPS, a także pisze książki. Na jej koncie znalazło się już "12 rozmów o miłości: rok po katastrofie" czy "12 rozmów o pamięci: oswajanie nieobecności". Po tragicznej śmierci męża w katastrofie smoleńskiej samotnie wychowuje syna

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.