Anita Werner bez makijażu na zdjęciu z wakacji z ukochanym. Nie zabrakło czułych słów

Anita Werner od kilku lat tworzy szczęśliwy związek z dziennikarzem Michałem Kołodziejczykiem. Prezenterka opublikowała ostatnio nowe zdjęcie z ukochanym. Dołączyła też imieninowe życzenia. Wzruszające słowa.

Anita Werner to jedna z najbardziej lubianych prezenterek informacyjnych w Polsce. Od lat wita telewidzów TVN w głównym wydaniu "Faktów". Dziennikarka jest także aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją ponad 137 tysięcy użytkowników. Anita Werner zamieszcza tam także zdjęcia ze swoich podróży i prywatnego życia. Ostatnio spędzała wakacje w Grecji w towarzystwie swojego ukochanego, Michała Kołodziejczyka. Przy okazji imienin, złożyła mu poruszające życzenia.

Anita Werner z partnerem Michałem KołodziejczykiemAnita Werner na zdjęciu z ukochanym. Nogi do nieba!

Zobacz wideo Anita Werner opowiada o swoim pierwszym dniu w TVN24

Anita Werner tworzy szczęśliwy związek z Michałem Kołodziejczykiem. Łączy ich pasja do sportu

Dziennikarka wstawiła na Instagram fotografię ze swoim partnerem. Do zdjęcia dołączyła imieninowe życzenia.

Wtedy był letni wieczór, a dziś jest imieninowy dzień. Niech każdy dzień będzie świętem, radością i uśmiechem - napisała Anita Werner na Instagramie.
 

Pod życzeniami dziennikarka zamieściła także wymowne hasztagi: "together", "szczęście", "happy". Wygląda na to, że Anita Werner jest w swoim związku bardzo szczęśliwa. 

Anita Werner spotyka się z Michałem Kołodziejczykiem od 2018 roku. Mężczyzna także jest dziennikarzem. Obecnie zajmuje stanowisko dyrektora stacji Canal + Sport. Para napisała nawet razem książkę "Mecz to pretekst. Futbol, wojna, polityka". 

 

Anitę Werner i jej ukochanego łączy także pasja do sportu. Wspólnie trenują. Dziennikarka ma za sobą dwukrotny udział w półmaratonie na dystansie ponad 21 kilometrów. 

 

W rozmowie z "Dzień dobry TVN" Anita Werner przyznała, że nie wyobraża już sobie życia bez biegania. 

Okazało się, że mając 42 lata (tyle miałam w zeszłym roku) mogę zabrnąć dalej z moją kondycją, odpornością, moimi możliwościami wysiłkowymi i że mogę przekraczać granice swojego organizmu - powiedziała Anita Werner.

Anita Werner opowiedziała o swoich początkach w bieganiuAnita Werner i Mikołaj Kołodziejczyk odpowiedzieli o wspólnej pasji. Początki nie były łatwe

Więcej o: