Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski rozstali się?! "Po prostu muszą od siebie odpocząć"

Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski są małżeństwem od 12 lat. Niestety ostatnio ich związek przechodzi poważny kryzys. Tygodnik "Życie na gorąco" donosi o rozstaniu aktorskiej pary.

Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski poznali się w 2003 roku w warszawskim Teatrze Rozmaitości. Od razu wpadli sobie w oko, ale aktor był wówczas zajęty. Przez kilka lat unikali swojego towarzystwa. Ostatecznie jednak spotkali się na planie serialu "Londyńczycy". Aktor dla Romy zmienił wówczas swoje życie, zostawił partnerkę, z którą miał półtoraroczne dziecko. Ślub celebrytów odbył się 10 kwietnia 2010 roku, w dniu katastrofy smoleńskiej. O tragedii dowiedzieli się od gości weselnych. Teraz jeden z tygodników donosi, że małżeństwo przeżywa poważny kryzys. 

Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski rozstali się. "Być może po prostu muszą od siebie odpocząć"

Niestety ostatnio między małżonkami nie dzieje się najlepiej. Tygodnik "Życie na gorąco" donosi o rozstaniu pary. 

Michał i Roma rozstali się. Czy uda im się odbudować zaufanie? Być może to kwestia ich wybuchowych temperamentów i po prostu muszą od siebie odpocząć. Wszyscy trzymają za nich kciuki, bo naprawdę wiele razem przeżyli i są dla siebie stworzeni - twierdzi źródło tygodnika "Życie na gorąco".
 

Roma Gąsiorowska i Michał Żurawski doczekali się dwójki dzieci - syna Klemensa i córki Jadzi. Dodatkowo aktor ma syna Leona z poprzedniego związku. Podczas podróży poślubnej w Hiszpanii postanowili zrobić sobie pamiątkowe tatuaże. Roma wytatuowała imię Michała na plecach. On jej na nadgarstku. W 2016 roku odebrali nawet nagrodę Srebrnych Jabłek magazynu "Pani" dla pary najbardziej lubianej przez czytelników. Skontaktowaliśmy się z aktorami, ale jak do tej pory nie odnieśli się w żaden sposób do informacji tygodnika "Życie na gorąco".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.