18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Boska Anja Rubik w przeźroczystej sukience na pokazie mody. Nie miała stanika

Anja Rubik przyciągnęła spojrzenia podczas plenerowego pokazu Yves Saint Laurent. Jesiennej stylizacji, jaką miała na sobie, daleko do banału.

Anja Rubik zawsze wiedziała, jak wyróżnić się w tłumie modelek. Przed laty zdobyła się w tym celu na pewne poświęcenie i ścięła długie włosy. Dobrze wiedziała, że wyglądając tak samo jak inne dziewczyny, będzie miała mniejsze szanse, by się wybić. Podziałało, po zmianie wizerunku na bardziej oryginalny ciekawe propozycje współpracy zaczęły się sypać jak z rękawa, a częstochowianka ugruntowała pozycję wybiegowej megagwiazdy. Modelka nigdy nie bała się nagości zakrytej ani śmiałych projektów artystycznych. Profesjonalizm potwierdziła po raz kolejny, zadając szyku na pokazie Yves Saint Laurent w Paryżu.

Tak zaczynali karierę. Rubik na pierwszą sesję przyszła z mamą, a losy Damięckiego mogły potoczyć się zupełnie inaczejRubik na pierwszą sesję przyszła z mamą, a losy Damięcki "walczył" o rolę

Zobacz wideo Anja Rubik pokazała kulisy MET Gali

Anja Rubik błyszczy na pokazie Saint Laurent

W modowym evencie nie zabrakło czołowych nazwisk z branży. Fotoreporterom zaprezentowały się też m.in. Hailey Bieber, Kate Moss i Carla Bruni, ale najwięcej pochwał zebrała Anja Rubik. Polka miała na sobie sięgające do aż do ziemi sztuczne futro oraz równie długą naked dress, przezroczystą, dopasowaną sukienkę – całość stylizacji była autorstwa projektanta Anthony’ego Vaccarello.

Zdjęcia Anji Rubik znajdziecie w galerii w górnej części artykułu

Jako uzupełnienie posłużyła kryjąca bielizna z wysokim stanem. Do tego prosta fryzura z rozpuszczonych włosów i makijaż z akcentem na dolną powiekę, z jakim często pokazuje się Rubik.

Anja RubikAnja Rubik East News

 
Boska!
Świetna stylizacja, bardzo cieszy mnie to, że futro jest sztuczne - chwalono Rubik na Instagramie.

Pokaz zorganizowano nietypowo - w plenerze. Oczywiście nie byle gdzie. Modelki przechadzały się tuż pod wieżą Eiffla. Zaprezentowana kolekcja oceniona jako jedna z najlepszych w dorobku Vaccarello, inspirowana była stylem lat 80., stąd dzianiny, sztuczne futra, płaszcze i marynarki oraz poduszki na ramionach. Innowacją, a zarazem hitem były transparentne sukienki bodycon niepozostawiające wiele wyobraźni.

Angelika Jakubowska, Aneta Kręglicka, Marzena CieślikTytuł Miss Polonia otworzył im drzwi do kariery. Tak potoczyły się ich losy

Jak waszym zdaniem wypadła Anja Rubik? Styl sprzed czterech dekad jej pasuje?

Zdjęcia Anji Rubik znajdziecie w galerii w górnej części artykułu.

Więcej o: