Gwyneth Paltrow z okazji 50. urodzin zafundowała sobie sesję w złocie. Jest zupełnie naga

Gwyneth Paltrow 27 września 2022 roku skończyła 50 lat. Z tej okazji udostępniła w mediach społecznościowych piękne zdjęcie. Aktorka walczy ze stereotypami i pokazuje, jak można się cieszyć sobą bez względu na wiek.

Gwyneth Paltrow chętnie dzieli się kadrami z życia prywatnego i zawodowego w mediach społecznościowych. Świętuje 50. urodziny i z tej okazji opublikowała w sieci nagie zdjęcie. Na fotografii pozuje cała wymalowana złotem. Aktorka i propagatorka zdrowego stylu życia wygląda przepięknie i pokazuje, że dzięki dojrzałości jest jeszcze bardziej świadoma własnego ciała. 

Zobacz wideo Sara James: Mam dużo propozycji, ale nie mogę mówić o wszystkim

Jamala, Oceana"TzG". Nie tylko Jamala. Te zagraniczne gwiazdy podbijały taneczny parkiet

I nagle wchodzi ona, cała na złoto. Gwyneth Paltrow w odważnej sesji na 50. urodziny

Gwyneth Paltrow od lat pokazuje, że kocha naturalne podejście do żywienia i pielęgnacji. Ma własną markę kosmetyczną i przyznaje w wielu wywiadach, że kompletnie zrezygnowała z chemicznych produktów. Trzeba przyznać, że wychodzi jej to na dobre, bo wygląda bardzo dobrze. Gwiazda skończyła 50 lat i wstawiła na Instagrama post, w którym pokazała się nago. Jest pomalowana złotą farbą.

 

Aktorka z fanami na platformie Goop podzieliła się przemyśleniami w dniu urodzin. Miała sporo refleksji związanych z nurtem ciałopozytywności.

Moje ciało jest mapą śladów wszystkich dni. Zbiorem śladów i nieprawidłowości (…). Blizna po oparzeniach piekarnika, dawno temu zmiażdżony palec, narodziny dziecka. Siwe włosy i drobne zmarszczki. Słońce zostawiło na mnie swoje niebiańskie odciski palców (…). Akceptuję ślady i rozluźnienie skóry, zmarszczki. Akceptuję swoje ciało i nie mam potrzeby bycia perfekcyjną. (...) Akceptuję swoje człowieczeństwo - podkreśliła.

Więcej zdjęć Gwyneth Paltrow znajdziesz w naszej galerii na górze strony.

Zobacz też: Córka Gwyneth Paltrow skończyła 18 lat. Na urodzinowym zdjęciu wyglądają jak siostry. "Oszałamiająco piękna"

Więcej o: