Shakira i Gerard Pique spotkali się na meczu syna [ZDJĘCIA]

Shakira i Gerard Pique pojawili się ostatnio na meczu baseballowym ich syna Milana. Byli partnerzy zajęli jednak miejsca po różnych stronach boiska. W czerwcu media poinformowały o rozstaniu pary po 12 latach związku.

To rozstanie dla wielu było prawdziwym szokiem. W czerwcu tego roku pojawiła się wiadomość, że Shakira i Gerard Pique nie są już razem. Byli parą od 2010 roku. Doczekali się dwóch synów: Milana i Sashy. Teraz byli partnerzy byli widziani podczas meczu baseballowego ich syna w Barcelonie. Na miejsce przybyli jednak osobno i udawali, że się nie znają.

Zobacz wideo Shakira i Gerard Piqué się rozstali. Co było powodem?

ShakiraShakira nadal cierpi po rozstaniu. Jest źle. Konieczna okazała się pomoc specjalisty

Shakira i Gerard Pique pojawili się na meczu syna. Zajęli miejsca po różnych stronach boiska

45-letnia gwiazda pop pojawiła się w jaskrawej żółto-niebieskiej kurtce i pasujących do niej klapkach. 

ShakiraShakira Fot. MPH / SplashNews.com/East News

Środkowy obrońca FC Barcelona postawił na dość prostą stylizację. Gerard Pique pojawił się w czarnej koszulce i jeansach, które połączył z jeansową kurtką. 

Gerard PiqueGerard Pique Fot. MPH / SplashNews.com/East News

Shakira pojawiła się na meczu w towarzystwie kilku przyjaciół. Zza płotu boiska machała rękami i dopingowała swojego dziewięcioletniego syna Milana. Gerard natomiast zajął miejsce po drugiej stronie boiska i zaczekał do końca rozgrywki, żeby móc spotkać się z synem. Byli partnerzy są obecnie na etapie próby wypracowania warunków separacji. 

Ostatnio Shakira otworzyła się na temat rozstania w październikowym wydaniu magazynu "Elle". 

Zachowywałam milczenie i po prostu próbowałam to wszystko przetworzyć. I tak ciężko o tym mówić, zwłaszcza, że wciąż przez to przechodzę. Jestem na widoku publicznym i nasza separacja nie jest jak zwykła separacja. I tak było ciężko nie tylko mi, ale także moim dzieciom. To niesamowicie trudne - powiedziała Shakira w wywiadzie dla magazynu "Elle".

ShakiraShakira w pierwszym wywiadzie od rozstania. "Dla związku poświęciłam wszystko"

Co ciekawe, Gerard Pique jest już w nowym związku z 23-letnią studentką PR Clarą Chia Marti. 

Gerard Pique już nie ukrywa ukochanej. Jego nowa partnerka wygląda jak kopia ShakiryGerard Pique już nie ukrywa ukochanej. Wygląda jak kopia Shakiry

Więcej o: