Te gwiazdy znalazły miłość po 40. Sokołowska nie liczyła już na związek, Kondrat ukrywał małżeństwo przed światem

Odnalezienie drugiej połówki może przydarzyć się w najbardziej niespodziewanym momencie. Historie tych gwiazd pokazują, że na miłość warto być otwartym niezależnie od wieku.

Choć często marzymy o tym, aby jak najszybciej znaleźć tę jedyną, ukochaną osobę, zawierane wcześnie związki nie zawsze są w stanie przetrwać próbę czasu. Nie oznacza to jednak, że miłość nie może pojawić się później. Tak było w przypadku tych gwiazd, które trwałe i szczęśliwe relacje zbudowały, będąc już po czterdziestce. Wchodziły w nie często z bagażem doświadczeń, po przejściach, ale też z doświadczeniami i dojrzałością, które okazywały się bardzo pomocne.

Zobacz wideo Joanna Przetakiewicz nie spisała jeszcze testamentu. „Jan powtarzał, że innym trzeba dawać zarobić"

Tak mieszka Krzysztof StanowskiPrywatne boisko i imponujący ogród. Dom Krzysztofa Stanowskiego robi wrażenie

Iwona Pavlović i Wojciech Ośwęcimski

Jurorka "Tańca z Gwiazdami" i jej obecny mąż poznali się na imprezie u znajomych. Obydwoje byli jeszcze w poprzednich związkach, więc miłość musiała trochę poczekać. W wywiadzie dla "Vivy!" Iwona Pavlović opowiadała, że zbliżył ich do siebie wspólny wyjazd w góry. Ślub wzięli we wrześniu 2009 roku.

Iwona Pavlović i Wojciech OświęcimskiIwona Pavlović i Wojciech Oświęcimski KAPiF

Krzysztof i Joanna Ibiszowie

Krzysztof Ibisz poznał ukochaną Joannę na początku 2020 roku. Spotkali się zupełnym przypadkiem na siłowni. Zakochali się w sobie błyskawicznie, a prezenter od początku wiedział, że była uczestniczka "Top Model", a obecnie - lekarka - zostanie jego żoną. Ślub wzięli w sierpniu 2021 roku, a niewiele ponad rok później powitali na świecie pierwsze dziecko.

Krzysztof Ibisz, Joanna Kudzbalska-IbiszKrzysztof Ibisz, Joanna Kudzbalska-Ibisz KAPiF.pl

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens

Choć poznali się niemal dekadę wcześniej, projektantka i producent na pierwszą randkę poszli w 2017 roku. Joanna Przetakiewicz przyznała w rozmowie z "Pani", że do związku podchodziła ostrożnie. Rooyens ujął ją jednak ogromną empatią, siłą i odpowiedzialnością. We wrześniu 2020 roku stanęli na ślubnym kobiercu.

Pokazuję na moim przykładzie, że w każdym wieku można zacząć życie na nowo. A najważniejsze, że szczęścia można się nauczyć. Wystarczy chcieć - mówiła "Pani" Joanna Przetakiewicz.

Joanna Przetakiewicz i Rinke RooyensJoanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens KAPiF.pl / WGRZYN MAREK/KAPIF.pl

Marek Kondrat i Antonina Turnau

Związek Marka Kondrata i Antoniny Turnau wzbudza ogromne zainteresowanie mediów nie tylko ze względu na dzielącą ich różnicę wieku, która wynosi niemal 40 lat, ale też na fakt, że jak ognia unikają blasku fleszy. Nie jest do końca jasne, gdzie i kiedy się poznali, ale z medialnych doniesień wynika, że aktor zwrócił uwagę na obecną żonę podczas Festiwalu Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym. Pobrali się w 2015 roku, a trzy lata później powitali na świecie córkę.

Nie pozwala mi się garbić, mobilizuje mnie do życia. Dzięki temu patrzę na świat z nadzieją. Dziaderstwo nie zmusi młodych ludzi do niczego, oni dokonują wyborów bez żadnego trybu - powiedział Kondrat "Newsweekowi".

Marek Kondrat i Antonina TurnauMarek Kondrat i Antonina Turnau Agencja Gazeta

Katarzyna Sokołowska i Artur Kozieja

Artur Kozieja zwrócił uwagę na Katarzynę Sokołowską podczas wigilii organizowanej w Pałacu Sobańskich. Niezwykle mu się spodobała i poprosił wspólnego znajomego, aby zaaranżował ich spotkanie. Jurorka "Top Model" wspominała w "Dzień dobry TVN", że na tym etapie życia nie spodziewała się już nowej miłości.

W pewnym momencie swojego życia powiedziałam: Nie każdy musi być w związku, życie nie tylko z tego się składa - mówiła.

Relacja z biznesmenem potoczyła się jednak błyskawicznie. W styczniu tego roku świętowali piątą rocznicę związku, a w lipcu powitali na świecie pierwsze dziecko.

Katarzyna Sokołowska i Artur KoziejaKatarzyna Sokołowska i Artur Kozieja KAPiF

Cezary i Edyta Pazurowie

Znany aktor i anonimowa wówczas dziewczyna poznali się w pociągu w 2007 roku. Gdy zaczęli pojawiać się razem na pierwszych imprezach, błyskawicznie pojawili się na językach wszystkich. Głośno komentowano dzielącą ich różnicę weku, a złośliwi nie dawali im szansy na przetrwanie. W tym roku Cezary i Edyta Pazurowie obchodzili już 13. rocznicę ślubu. Doczekali się też trójki dzieci - 13-letniej obecnie Amelii, dziesięcioletniego Antoniego i czteroletniej Rity.

Edyta Pazura, Cezary PazuraEdyta Pazura, Cezary Pazura KAPiF.pl / KAPiF.pl

Te gwiazdy pokazały jak się nie malować. Wpadki na czerwonym dywanieBiałe plamy u Angeliny i pomarańczowa twarz Włodarczyk. Tak się lepiej nie malować

Zobacz też: Pierwsza żona Majdana to znana projektantka, a eks Kraśki poznała go z obecną żoną. A pamiętacie pierwszą ukochaną Ibisza?

Więcej o: