Dorota Szelągowska skończyła 42 lata. W ciemnej grzywce nie wyglądała za dobrze

26 września Dorota Szelągowska skończyła 42 lata. Pamiętacie, jak wyglądała, kiedy miała cieme włosy? Przechodziła wiele metamorfoz.

Dorota Szelągowska rozpoczęła medialną karierę 24 lata temu. W 1998 roku została prowadzącą show "Rower Błażeja", który emitowany był w telewizyjnej jedynce. Z czasem, kiedy zdobyła rzeszę fanów, otrzymała od szefostwa TVP nową fuchę - u boku Rafała Patyry prowadziła "Pytanie na śniadanie". I choć jej dawny wizerunek diametralnie różni się od tego, jaki prezentuje dzisiaj, gwiazda nadal cieszy się sporą popularnością. A nawet większą.

W galerii możecie zobaczyć, jak Dorota Szelągowska wyglądała w przeszłości. 

Zobacz wideo Dorota Szelągowska opowiada, jak schudła. Ogłasza: Rzucę palenie!

Dorota Szelągowska skończyła 42 lata. W ciemnej grzywce nie wyglądała za dobrze

Dorota Szelągowska z pewnością miała przetarte szlaki i doskonale wiedziała, jak wygląda praca w show-biznesie, w końcu jej mama, Katarzyna Grochola, jest znaną pisarką. Na popularność aktualnej prowadzącej show "Totalne remonty Szelągowskiej" wpłynął również na pewno fakt, że w 2002 związała się z Adamem Sztabą.

ZOBACZ TEŻDorota Szelągowska wspomina małżeństwo z Adamem Sztabą. "Zupełnie niepotrzebnie wzięliśmy ślub"

Przez długi czas Dorota Szelągowska miała ciemne włosy, raz nawet zdecydowała się na dziewczęcą krzywkę, która królowała na głowach pań dziesięć lat temu. Z czasem gwiazda stwierdziła lub usłyszała to od stylisty, by przefarbować się na blond. Był to dobry ruch, ale jeszcze lepszym było zrezygnowanie z grzywki.

Dorota Szelągowska, Adam SztabaDorota Szelągowska, Adam Sztaba East News

W 2012 roku gwiazda znów zmieniła wizerunek, który staje ewoluuje. Aktualnie Dorota Szelągowska zachwyca w lokach, które odejmują jej wielu lat. Podoba wam się w takim wydaniu? Nam bardzo!

Jak zmieniła się na przestrzeni lat? Sprawdźcie w naszej galerii.

Więcej o: