Iga Lis na randce z Taco Hemingwayem. Pochwaliła się niemałym rachunkiem z knajpy

Iga Lis od dziecka przebywała w blasku fleszy w związku z karierą jej sławnych rodziców. Jako dorosła kobieta skupiła się na nauce i stroni od mediów. Sporadycznie na Instagramie wrzuca zdjęcia i zdradza, co aktualnie robi. Właśnie wybrała się na randkę i kolorowe drinki.

Iga Lis i Taco Hemingway są już razem od dobrych kilku lat, ale trudno jednoznacznie określić, kiedy zaczęli się spotykać. Pierwsze informacje o związku córki Tomasza Lisa i Kingi Rusin ze sławnym raperem pojawiły się w 2018 roku. Od tamtej pory Iga Lis raz na jakiś czas publikuje wspólne zdjęcia na Instagramie, gdzie fani pary mogą podejrzeć, jak zakochani spędzają czas. Iga i Taco utrzymują związek z dala od medialnego świata i w skupieniu pracują nad własnym sukcesem. 

Zobacz wideo Kinga Rusin na wakacjach podziwia żółwie: "To takie lokalne krówki"

Taco Hemingway zabrał Igę Lis na randkę

Iga Lis i Taco Hemingway to idealny przykład związku określanego jako "it couple". Są młodzi, piękni, utalentowani i mają całe życie przed sobą. Trudno się dziwić, że pomimo unikania rozgłosu fani są nimi zainteresowani i chcą wiedzieć o parze więcej. Chłopakiem córki jest też zachwycona sławna mama Igi - Kinga Rusin, która bardzo ją wspiera. Rusin wzięła nawet udział w jednym z koncertów Taco i była zauroczona tym doświadczeniem. Podekscytowana całą imprezę opisała na Instagramie. 

Nie wiem kiedy ostatnio doświadczyłam tyle pozytywnej energii, tylu wzruszeń, nie wspominając o doznaniach artystycznych, bo te były na kosmicznym poziomie. Dookoła piękni, uśmiechnięci, pozytywni, trzeźwi ludzie w każdym wieku, znający wszystkie teksty piosenek na pamięć - napisała.

Wygląda na to, że związek Igi i Taco ma się świetnie. Na jednym z ostatnich Instastories dziewczyna opublikowała zdjęcie z restauracji. Na fotografii widać jedynie kolorowe, żółte drinki i kawałek dłoni. Ten charakterystyczny srebrny sygnet jest już doskonale znany i nie raz już zdradził na fotografii tożsamość właściciela. Ten pierścień to jeden z elementów biżuterii Taco Hemingwaya. Wygląda na to, że para wybrała się na romantyczną randkę we dwoje. Muzyk zapłacił za tę przyjemność 70 euro, czyli około 330 złotych.

Taco Hemingway zabrał Igę Lis na randkęTaco Hemingway zabrał Igę Lis na randkę fot. instagram.com/iga_lis

Na wcześniejszych InstaStories opublikowanych przez Igę Lis widać, że to jeden z charakterystycznych elementów biżuterii ukochanego. 

Iga Lis, Taco HemingwayIga Lis, Taco Hemingway Instagram/iga_lis

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Taco HemingwayTaco Hemingway fot. facebook.com/tacohemingway

Zobacz też: Iga Lis i Taco Hemingway przyłapani podczas romantycznej chwili. Nie szczędzili czułości

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.