Hilaria Baldwin urodziła! Pokazała córkę kilka sekund po porodzie. To już ósme dziecko Aleca Baldwina

Alec i Hilaria Baldwin powitali na świecie siódme dziecko. Córeczka pary przyszła na świat 22 września. Szczęśliwi rodzice opublikowali intymny film z sali porodowej.

Alec Baldwin nie miał ostatnio najlepszego czasu. Wszystko w związku z wypadkiem, do którego doszło na planie filmu "Rust". Z niezabezpieczonej broni aktor postrzelił dwie osoby, a jedna z nich zmarła na miejscu. W jednym z ostatnich wywiadów dla CNN, Baldwin odniósł się do tej tragedii. Aktor twierdzi, że to nie on pociągnął za spust i tym samym nie jest winny śmierci operatorki i postrzelenia reżysera. Baldwin podkreślił, że nawalił specjalista ds. bezpieczeństwa, który wręczył mu "bezpieczną" broń, a ta nagle sama wystrzeliła.

Po wypadku musiał stoczyć batalię sądową, aby oczyścić się ze stawianych mu zarzutów. Na szczęście w życiu aktora pojawiła się ogromna radość. Jakiś czas temu żona Baldwina, Hilaria, poinformowała, że znów jest w ciąży. Para ma już razem szóstkę dzieci. Do wesołej gromadki właśnie dołączyła kolejna córka. Baldwin ma też 26-letnią córkę ze związku z Kim Basinger, Ireland Baldwin

Zobacz wideo "Z punktu widzenia aktorskiego nie można chcieć więcej". Rozmowa z Michałem Czerneckim na planie filmu "Skołowani"

Alec i Hilaria BaldwinAlec i Hilaria Baldwin zdradzili płeć dziecka. Para pokazała chwytające za serce nagranie

Hilaria Baldwin urodziła! Kobieta pokazała córkę zaledwie kilka sekund po porodzie. To już siódme dziecko Aleca Baldwina

Alec Baldwin ożenił się z Hilarią w 2012 roku. Para ma już razem szóstkę dzieci: Carmen, Rafaela, Leonardo, Romeo i najmłodszego syna Eduardo, który urodził się w 2020 roku. Do rodziny właśnie dołączyła Ilaria Catalina Irena.   

 

Więcej zdjęć Aleca Baldwina z rodziną znajdziesz w galerii na górze strony.

Dziewczynka przyszła na świat 22 września. Informacją o narodzinach córki szczęśliwi rodzice podzielili się na Instagramie.

Nasza córeczka już jest z nami! Jesteśmy podekscytowani, że możemy wam przedstawić spełnienie naszych najpiękniejszych snów. To Ilaria Catalina Irena, urodziła się 22 września. Obie czujemy się bardzo dobrze. Jej rodzeństwo właśnie przywitało ją w domu. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że możemy podzielić się z wami to radosną nowiną - czytamy w opisie.

Przy okazji wpisu Alec i Hilaria Baldwin opublikowali film dokumentujący narodziny dziewczynki. To bardzo osobiste nagranie, na którym widać Ilarię zaledwie kilka sekund po urodzeniu. W materiale pokazano też pierwsze chwile córki Aleca Baldwina ze starszym rodzeństwem, które przywitało wyczekaną siostrę w domu. 

Wielodzietne rodziny gwiazd. Alec Baldwin to rekordzista? 

Jak się okazuje, duża liczba potomstwa w rodzinie Aleca Baldwina to nie odosobniony przypadek w Hollywood. Rekordzistą jest m.in. Eddie Murphy. Aktor, który popularność zyskał dzięki roli w filmie "Gliniarz z Beverly Hills" jest ojcem aż dziesiątki dzieci. Między najmłodszym, a najstarszym dzieckiem aktora jest ponad 30 lat różnicy wieku. Mia Farrow z kolei wychowywała aż 14 dzieci, z czego 11 z nich to dzieci z adopcji. 

 

Ireland BaldwinCórka Baldwina jako nastolatka została zgwałcona. "Byłam nieprzytomna"

Zobacz też: Alec Baldwin upiera się, że nie pociągnął za spust na planie "Rust". Narzeka, że dziennikarze się na niego uwzięli

Więcej o: