Hanna Żudziewicz pochwaliła się nowym mieszkaniem. Urządziła bajkowy pokój dla dziecka. "Jak dla księżniczki"

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke przeprowadzili się do nowego lokum. Tancerka urządziła już cztery kąty. Pochwaliła się zwłaszcza, jak wygląda pokój przygotowany dla dziecka.

Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke dali się poznać szerszej publiczności, tańcząc w "Tańcu z Gwiazdami". 26 maja tego roku poinformowali, że spodziewają się pierwszego dziecka. To nie koniec zmian w ich życiu. Właśnie zdradzili, że za nimi przeprowadzka. Teraz Żudziewicz na Instagramie chwali się nowym mieszkaniem. 

Pokoje dzieci gwiazdŚlotała i Kaczorowska postawiły na tapety. "Lewa"? Oto pokoje dzieci gwiazd

Zobacz wideo Ewa Chodakowska nie chce mieć dzieci. "Bałam się o tym mówić"

Hanna Żudziewicz pokazała pokój dziecka

Nie jest tajemnicą, że Hanna Żudziewicz i Jacek Jeschke spodziewają się córki. Tancerz nie tylko nie ukrywał płci dziecka, ale też zdradził, jakie dziewczynka może dostać imię. Z kolei przyszła mama chętnie dzieli się w sieci zdjęciami, na których pozuje, eksponując ciążowe kształty. Teraz wszyscy, którzy obserwują tancerkę na Instagramie, mogli dowiedzieć się, że ta wraz z ukochanym się przeprowadziła. Pokazała nawet pierwsze zdjęcia z pokoju, który został urządzony dla ich córki.

Nareszcie w pokoiku u mojej [córki - red.] Długo czekałam na ten moment, chyba jak większość przyszłych mam. Teraz już na spokojnie czuję się przygotowana na przywitanie córeczki - napisała Żudziewicz. 

Widać, że celebrytka postawił na biel - jasne są nie tylko łóżeczko dziecięce i komoda, ale również ściany. Duże wrażenie robi także maskotka przedstawiająca łabędzia zawieszona na karuzeli, a także florystyczny motyw na ścianie. Kwiaty w odcieniu pudrowego różu ociepliły przestrzeń. 

 

WIĘCEJ ZDJĘĆ W NASZEJ GALERII, W GÓRNEJ CZĘŚCI ARTYKUŁU

Na tym jednaki nie koniec. Na InstaStories chwaliła się, jakie łóżeczko-dostawkę wybrała dla dziecka. Widać było również, że przygotowane są takie dodatki, jak pościel dla malucha czy uroczy, grający miś. Celebrytka opublikowała też zdjęcie z nowego salonu. Trzeba przyznać, że jest bardzo elegancki. 

 

Fani komentują

Pod zdjęciami pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani zachwycali się zwłaszcza pokojem dziecięcym. 

Jak dla księżniczki.
Pięknie.
Śliczny pokój - zachwalali.

Małgorzata Tomaszewska z synemSyn Małgorzaty Tomaszewskiej skończył pięć lat. Możemy zobaczyć, jak dorastał

A jak wam się podoba?

Więcej o: